امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در هفته ازدواج

   اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در هفته ازدواج

   امیر غفرانی طی گفتگویی با پایگاه خبری اداره کل، اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در هفته ازدواج را تشریح کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز طی گفتگویی با پایگاه خبری اداره کل، ضمن اشاره به اهمیت مقوله ی ازدواج جوانان اظهار کرد: ازدواج جوانان در کنار موضوع اشتغال و مسکن، از بزرگترین دغدغه های نسل جوان و مسئولان در این حوزه است.
   وی افزود: در همین راستا و با توجه به اهمیت این موضوع، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نیز در جهت فرهنگ سازی برای ازدواج آسان، به موقع و پایدار، برنامه های متنوعی را در هفته ای که به این نام نهاد شده، برگزار خواهد کرد.
   غفرانی با تشریح برنامه های اداره کل ورزش و جوانان البرز در این هفته، عنوان کرد: تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، برگزاری نمایشگاه ازدواج، جشنواره ازدواج، ساخت و تهیه کلیپ ها و تیزرهای تلویزیونی با موضوع ازدواج و خانواده، تجلیل از زوجین موفق و برگزاری 7 نشست تخصصی با حضور اساتید مجرب در 7 شهرستان از جمله برنامه هایی است که در این هفته اجرایی می شود.
   وی ادامه داد: همچنین دیدار مسئولین استانی با خانواده جانبازان و ایثارگران، دیدار مسئولین استانی با 5 زوج روستایی و عشایری در شهرستان طالقان، راه اندازی میزهای مشاوره رایگان در مجموعه های ورزشی انقلاب و شریعتی، راه اندازی اتوبوس مشاوره ازدواج و خانواده برای 4 روز، برگزاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه تدبیر زندگی، نشست خیرین ازدواج با استاندار و نماینده ولی فقیه و چاپ و توزیع ویژه نامه هفته ازدواج از دیگر برنامه های این اداره کل در هفته ازدواج خواهد بود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز عنوان کرد: در کنار برنامه های مذکور، تجلیل از فعالین و خادمین حوزه ازدواج، برگزاری کرسی های آزاداندیشی با موضوع ازدواج و خانواده، برگزاری حداقل سه نشست تخصصی با صاحبنظران حوزه ازدواج و خبرنگاران و برگزاری بیش از 40 کارگاه مهارتهای زندگی (قبل، حین و بعد از ازدواج) در سطح استان در دستور کار قرار خواهد داشت.
   وی تصریح کرد: دیدار مسئولین دستگاه های اجرایی استان با خانواده های جانبازان و ایثارگران آن دستگاه، ایجاد کمپین رسانه ای با موضوع ازدواج و خانواده، ارائه خدمات مشاوره رایگان توسط مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده و فعال سازی سمن های حوزه ازدواج و برگزاری نشست با سمن ها نیز از دیگر اقداماتی است که تاکنون برای اجرا در هفته ی ازدواج مشخص و برنامه ریزی شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,733,642
تعداد بازدید امروز : 13,733
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28