امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • مجمع انتخاباتی هیأت کاراته؛

   سعید نصرالهی با کسب 14 رأی به سمت رئیس هیأت کاراته انتخاب شد.

   سعید نصرالهی با کسب 14 رأی به سمت رئیس هیأت کاراته انتخاب شد.

   مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان کرمانشاه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، نایب رئیس فدراسیون کاراته و اعضای مجمع امروز در محل سالن جلسات شهید هادیان برگزار و سعید نصرالهی با کسب اکثریت آراء به سمت رئیس هیأت کاراته انتخاب شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، در این مجمع انتخاباتی که با حضور اعضای مجمع و 12 کاندیدا برگزار شد 9 کاندیدا قبل از شروع رأی گیری انصراف دادند و پس از ارائه برنامه توسط سه کاندیدای دیگر رأی گیری آغاز شد که در پایان سعید نصرالهی 14 رأی و اسداله فتاحی 5 رأی کسب کرد.
   جلال عزیزی معاون توسعه امور ورزش اداره کل در با تاکید بر لزوم توجه ویژه به رده ‌های سنی پایه در رشته کاراته گفت: کاراته دارای ظرفیت بسیار مطلوبی برای رشد، پرورش و شکوفایی استعدادهای رده‌های پایه است و گسترش فعالیت‌های باشگاه‌ها می‌تواند سبب افتخارآفرینی ورزشکاران در رویدادهای مختلف باشد.
   عزیزی از رئیس جدید هیأت کاراته خواست برنامه محور باشد و نسبت به توسعه و ارتقاء رشته کاراته بر اساس شاخص های کمی و کیفی اقدام نماید.
   معاون توسعه ورزش استان افزود: فعالیت های آموزشی را برای دوران و مربیان گسترش دهید و با عدالت محوری زمینه رشد و شکوفایی همه ورزشکاران، مربیان و داوران را فراهم نمایید.
   جلال عزیزی همچنین از نصرالهی خواست: از ظرفیت حداکثری منابع استان برای توسعه کاراته استفاده و زمینه حضور همه صاحب نظران را فراهم نماید.
   سعید نصرالهی کاندیدای منتخب این انتخابات در صحبت‌های خود گفت: کاراته کرمانشاه همیشه در عرصه ملی و جهانی دارای جایگاه بوده است.
   نصرالهی با تاکید بر داشتن روحیه همدلی و همراهی افزود: از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود برای توسعه ورزش کاراته استفاده خواهیم کرد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,733,832
تعداد بازدید امروز : 13,923
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28