امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • ژاله فرامرزیان: حمایت کامل از تولیدکنندگانرورزشی داخلی یک الزام است

   ژاله فرامرزیان: حمایت کامل از تولیدکنندگانرورزشی داخلی یک الزام است

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در نشست صمیمی وزیر ورزش و جوانان با فعالان صنعت ورزشی گفت: رویکرد ما شناسایی همه تولیدکنندگان ورزشی در یک چرخه صحیح با رقابت سالم است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ژاله فرامرزیان در ابتدای صحبت های خود با تاکید به استفاده از کالاهای داخلی گفت: به همه زیرمجموعه های ورزش کشور و خریداران تجهیزات ورزشی اعلام کردیم اجازه خرید کالای ورزشی خارجی که مشابه داخلی آن وجود داشته باشد را ندارند و به شدت اجرای این قانون را میگیری و نظارت می کنیم.
   وی افزود: رویکرد وزارت ورزش و حوانان تقویت تولید کننده هاست و این وظیفه ذاتی ما است.در این راستا هم تسهیلات کم بهره می دهیم و هم امکانات برای تولید در اختیار دوستان قرار می گیرد.
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: رویکرد ما شناسایی همه تولیدکننده ها در یک چرخه صحیح با رقابت سالم است. و از همه تولیدکننده ها دعوت می کنیم در مناقصاتی که در سامانه ها قرار می دهیم شرکت کنند تا شناسایی شوند.
   فرامرزیان در پایان تاکید کرد: جامعه ورزش ما بسیار جامعه گسترده ای است و تبلیغ در همین جامعه هم فرصت بزرگی برای شناسایی تولیدکنندگان ورزشی لست. امیداوریم با تشکیل یک کارگروه و اتاق فکر تولیدکنندگان شکل بگیرد تا هم باعث اشتغال بیشتر جوانان و هم برنامه ریزی منابع برای اشتغال شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,734,426
تعداد بازدید امروز : 14,517
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28