امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • سالک: اولین دوره مسابقات فوتسال جام سمنهای جوانان آغاز شد

   سالک: اولین دوره مسابقات فوتسال جام سمنهای جوانان آغاز شد

   مدیر کل دفتر مشارکت های اجتماعی و فعالیتهای داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان از آغاز اولین دوره مسابقات فوتسال جام سمنهای جوانان کشور به میزبانی ارومیه خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, سجاد سالک گفت: با هدف افزایش نشاط و شاداب سازی اجتماعی و استفاده مناسب اوقات فراغت اولین دوره مسابقات فوتسال جام سمنهای جوانان کشور با برگزاری مراسم افتتاحیه در سالن 6 هزار نفری شهید باکری ارومیه آغاز شد.

   وی افزود: در طی برگزاری این مسابقات که یک هفته به طول می انجامد کارگاه های توانمند سازی و دوره های آموزشی به صورت توامان برگزار می شود و در حقیقت یک دوره آموزشی, فرهنگی و ورزشی خواهد بود.

   سالک با بیان این که 200 نفر از نمایندگان سمنهای جوانان در این مسابقات حضور دارند, افزود: یکی از اهداف اصلی ما برای برگزاری این مسابقات این بود که سمنها بتوانند در یک فضای متفاوت و شاداب هم دوره های آموزشی را سپری کنند و هم این فضا به افزایش همدلی و ارتباطات سمنها کمک کند و منجر به برنامه ریزی های کاری مشترک در طول سال شود و از این فرصت برای افزایش همگرایی و هم افزایی جهت انجام امور استفاده شود.

   وی در پایان گفت: تاکیدی که در این مسابقات داشتیم این بود تا صرفا اعضای شورای مرکزی سمنها در مسابقات حضور داشته باشند نه ورزشکاران حرفه ای تا هم مسابقات عادلانه باشد و هم فارغ از فضای برد و باخت ورزشی سمنها در یک فضای شاداب و صمیمی به تمرین کارها و فعالیتهای خود بپردازند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,116,057
تعداد بازدید امروز : 7,272
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29