امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • سمینارازافسردگی تا زندگی در شهرستان اصفهان

   سمینارازافسردگی تا زندگی در شهرستان اصفهان

   سمینارازافسردگی تا زندگی در شهرستان اصفهان برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان وبه نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان، سمینارازافسردگی تا زندگی با رویکرد روانشناسانه و جامعه شناسانه به همت واحد آموزش این اداره و همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با تدریس قربانی در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزارگردید. زهرا کویری مسئول ورزش امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان درابتدای این سمینار ضمن خیرمقدم به حضار پیرامون اهداف برگزاری این سمینارگفت: یکی از اهداف مهم برگزاری اینگونه سمینارها ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه ومبارزه با افسردگی دربین شهروندان اصفهان است.
   وی ازسازمان فرهنگی تفریحی شهرداری به پاس همکاری با اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان درامر برگزاری اینگونه سمینارها تقدیرنمود.
   واحد آموزش شهرستان اصفهان در راستای بالابردن روحیه شادی و نشاط اجتماعی دربین آحاد جامعه وهمسو با اهداف ورزش همگانی این اداره و در راستای تعالی بخشی وبهبود روند زندگی اقدام به برگزاری این سمیناربرای شهروندان اصفهانی به صورت رایگان نمود و درهمین راستا امور ورزش بانوان و واحدآموزش شهرستان اصفهان قصد دارد با برگزاری کارگاه های آموزشی وسمینارها های علمی نسبت به رویکرد ورزش همگانی و جذب حداکثری آحاد جامعه برای حضور در برنامه ها و فعالیت های همگانی اقدام نماید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,735,126
تعداد بازدید امروز : 15,217
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28