امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • سه هزار و 44 مدال در عرصه‌های بین‌المللی و آسیایی سهم ورزشکاران کرمانشاهی در سال 97

   سه هزار و 44 مدال در عرصه‌های بین‌المللی و آسیایی سهم ورزشکاران کرمانشاهی در سال 97

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: ورزشکاران کرمانشاهی در مدت یک‌سال گذشته، سه هزار و 44 مدال در رشته‌های مختلف ورزشی در عرصه‌های بین‌المللی، آسیایی و کشوری کسب کرده‌اند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی ورزش و جوانان کرمانشاه صابر رحیمی عصر جمعه 21 تیرماه در گردهمایی روسا نواب و دبیران هیأت‌های ورزشی استان کرمانشاه، اظهار داشت: ورزشکاران کرمانشاهی در مدت یک‌سال گذشته، 3 هزار و 44 مدال در رشته‌های مختلف ورزشی در عرصه‌های بین‌المللی، آسیایی و کشوری کسب کرده‌اند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ادامه داد: سالیانه به طور متوسط 365 ورزشکار کرمانشاهی به اردوهایی تیم ملی دعوت می شوند و در سال گذشته نیز 76 تیم در رقابت های لیگ کشور شرکت کردند.
   وی به فعالیت 143 خانه روستایی در استان اشاره کرد و آن را نشان توجه ورزش به تمام سطح استان دانست و گفت: بسیار خرسندیم که زمینه فعالیت اقشار روستایی را در ورزش فراهم کرده‌ایم.
   رحیمی با اشاره به پروژه‌های فعلی اداره‌کل ورزش استان، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 113 پروژه عمرانی در دست اقدام است پروژه‌های همچون خانه جوان استان، بهترین زمین اسکیت و پیست اتومبیلرانی از جمله این پروژه‌ها است.
   احمد صفری و شهاب نادری نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این نشست با بیان برخی از مشکلات حوزه در شهرستان‌های خود پرداختند.
   نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از مسؤولان اداره ورزش می‌خواهیم که از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی حقوق خود را مطالبه کنند و از این نمایندگان مطالبه‌گر باشند.
   شهاب نادری ادامه داد: با این مطالبه‌گری می‌توان زمینه رشد و توسعه استان در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش را فراهم کرد، چراکه برخی از استان‌ها در اوج برخورداری همچنان به دنبال مطالبه‌گری هستند، اما مردم ومسؤولان استان کرمانشاه در کم برخورداری ساکت هستند.
   وی یادآور شد: اگر کسی در مطالبه‌گری حق و حقوق مردم سکوت کند؛ قطعا خیانت کرده است، چراکه آنچه زمینه رشد و توسعه می‌شود قطعا نیروی انسانی است
   گفتنی است، در ادامه این مراسم از مسؤولان رشته‌های کبدی، دو ومیدانی و جانبازان و معمولان به‌دلیل موفقیت در جاکارتا و هیأت‌های ووشو و باستانی و پهلوانی و ورزش‌های رزمی به‌علت موفقیت در مسابقات استعدادهای برتر سال گذشته و از سایر هیأت‌های ورزشی به‌عناوین مختلف تقدیر شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,688
تعداد بازدید امروز : 21,665
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02