امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور -همدان

   برگزیدگان استانی جشنواره نماهنگ ورزشی انقلاب تقدیر شدند

   برگزیدگان استانی جشنواره نماهنگ ورزشی انقلاب تقدیر شدند

   در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور در همدان از برگزیدگان جشنواره نماهنگ ورزشی انقلاب تقدیر شد.

   در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور از برگزیدگان جشنواره نماهنگ ورزشی تقدیر شد.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ، دبیر جشنواره جشنواره نماهنگ های ورزشی در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان کشور در همدان گفت: این جشنواره به مناسبت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی با پیشنهاد اداره کل ورزش و جوانان تهران و با همکاری اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون های ورزشی، ادارات کل سراسر کشور و سمن ها برگزار شد.
   وی تصریح کرد: در جریان این مستند سازی، رضایتمندی مردم از احداث و بهره برداری از فضاهای ورزشی، معرفی کارآفرینان برتر ورزشی، تجلیل از ورزشیاران استان، حضور قهرمانانی که فضاهای ورزشی به اسم آنان نامگذاری شده، گفت و گو با جوانان موفق استانی، معرفی برنامه های زیرساختی برای ورزش نونهالان و نوجوانان استان، معرفی و مقایسه پیشرفت های عمرانی و قهرمانی(ورزش بانوان و همگانی) و معرفی چهره ها و الگوهای ورزشی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، می تواند مد نظر قرار گرفته بود.
   پیام نظر افزود: 57 اثر به صورت لوح فشرده به دبیرخانه این همایش ارسال گردید که در پایان در بخش ارزیابی استانها این جشنواره روابط عمومی لرستان، گلستان، همدان و البرز به عنوان استانهای برتر معرفی شدند.
   گفتنی است در این مراسم با حضور دکتر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان استانی از حمدالله چاروسایی، پیام نظر، زینب فیضی و ام کلثوم ساوری مدیران روابط عمومی استانهای همدان، البرز، لرستان و گلستان با اهدا لوح تجلیل بعمل آمد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,459
تعداد بازدید امروز : 21,436
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02