امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • پس از پایان انتخابات کشتی

   محمدرضا داورزنی: زمان اتحاد واقعی بین جامعه کشتی رسیده است

   محمدرضا داورزنی: زمان اتحاد واقعی بین جامعه کشتی رسیده است

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی و انتصاب رییس جدید گفت: وزارت ورزش و جوانان سال گذشته به بیش از صد درصد تعهدات خود به فدراسیون کشتی عمل کرده است تا هیچ برنامه ای لغو نشود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی پس از انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رییس جدید فدراسیون کشتی در جمع اعضای حاضر در مجمع انتخاباتی این فدراسیون گفت: رفابت ها امروز تمام شد و اختلاف سلیقه ها باید جمع شود تا یک وقاق ملی و اتحاد در کشتی حاصل شود.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: رمز موفقیت و پیشرفت یکدلی است. اگر اهالی کشتی به جان هم بیفتند اولین چیزی که لطمه می خورد خود کشتی است. البته اختلاف نظر همیشه طبیعی لست.
   وی افزود: کشتی به عنوان ورزش اول کشور واقعا باید به جایگاه خود برگردد. وزارت ورزش و جوانان سال گذشته به بیش از صد درصد تعهدات خود به فدراسیون کشتی عمل کرده است تا هیچ برنامه ای لغو نشود.
   معاون وزیر تاکید کرد: با بک بسیج عمومی باید از ظرفیت های کل کشور برای اعتلای کشتی استفاده کنیم تا با کمترین مشکل به استقبال رویدادهای مهم پیش رو مثل المپیک ۲۰۲۰ توکیو برویم.
   داورزنی در پایان تاکید کرد : همه باید از رییس جدید برای رسیدن به برنامه هایش حمایت کنیم و دبیر هم باید از تمام ظرفیت ها از جمله نقاط قوت مخالفانش برای ادامه راه و اعتلای کشتی استفاده کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,539
تعداد بازدید امروز : 2,094
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22