امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • کلنگ اولین سالن باستانی شهرستان سامان به زمین زده شد

   مدیر کل ورزش و جوانان چهار محال بختیاری : این سالن به خاطر متقاضین زیادش در شهر باستانی سامان ساخته خواهد شد

   مدیر کل ورزش و جوانان چهار محال بختیاری : این سالن به خاطر متقاضین زیادش در شهر باستانی سامان ساخته خواهد شد

   مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات اجرایی اولین سالن باستانی شهرستان سامان با مساحت 700 مترمربع خبرداد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال وبختیاری، آئین کلنگ زنی ساخت اولین سالن باستانی با حضور مسئولان استان و شهرستان، با مساحت 700 مترمربع برگزار و در صورت تامین اعتبار تا دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
   در این آئین فرماندار سامان گفت: ورزش زورخانه‌ای که ریشه در فرهنگ و تاریخ ایران دارد، در انتقال مفاهیم دینی، احترام به رسوم و مبانی اخلاقی بسیار حائز اهمیت است.
   کمال اکبریان ادامه داد: این شهرستان ظرفیت بالقوه ای در ورزش‌های قهرمانی دارد و بهره برداری از این سالن نقش مهمی در ترویج و ارتقای ورزش‌ باستانی و منش پهلوانی دارد.
   اکبریان افزود: امیدواریم با ساخت این سالن در سامان شاهد رشد کمی و کیفی ورزش زورخانه‌ای باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در سفر به شهرستان سامان گفت: با همکاری مسئولان شهرستان قطعه زمینی به ورزش و جوانان به منظور ساخت این سالن ورزشی اختصاص یافت و پیش‌بینی می‌شود سالن ورزشی باستانی کاران این شهرستان تا دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.
   حمید کریمی ادامه داد: با توجه به اینکه این شهرستان یکی از شهرستان‌هایی با قدمت بالا است و ورزش باستانی هم پیشینه تاریخی دارد، متقاضیان زیادی برای احداث این سالن وجود داشت.
   به گفته کریمی، عملیات ساخت این سالن با 8میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,247
تعداد بازدید امروز : 21,224
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02