امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • سفر استانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به استان فارس

   فرامرزیان زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرستان نی ریز را افتتاح کرد

   فرامرزیان زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرستان نی ریز را افتتاح کرد

   با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان یک پروژه بزرگ ورزشی در نی ریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان صبح امروز پنجشنبه بیست و هفتم تیر ماه به منظور افتتاح و بهره برداری از چند پروژه ورزشی در شهرستان‌های استان فارس با استقبال مدیر کل ورزش و جوانان، مدیر کل امور اجتماعی استانداری فارس ، معاونین اداره کل،و تنی چند از دیگر مسوولان وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد .
   معاون وزیر ورزش و جوانان به همراه هیات همراه در بدو ورود به شهرستان نی ریز مورد استقبال دکتر مسعودی نماینده مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، امام جمعه، اعضای شورای شهر و پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان و اهالی ورزش این شهرستان قرارگرفت.
   این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ٣۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی احداث شده است.
   سفر معاون وزیر ورزش و جوانان ، به استان فارس فرامرزیان وارد شهرستان استهبان شدو ضمن بازدید از استخر سرپوشیده در حال احداث این شهرستان ، با اهالی ورزش دیدار کرد .
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در پایان سفر یک روزه خود به مناطق مذکور ، عصر پنجشنبه 27 تیرماه ، از فرودگاه شهید دستغیب ، شیراز را به مقصد تهران ترک کرد .
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,780
تعداد بازدید امروز : 21,757
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02