امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در حاشیه بازدید از کارخانه تولیدکننده کفپوش سالنهای ورزشی

   رویکرد ما استفاده از تولیدات داخلی برای تجهیز اماکن ورزشی است/ اولین نمایشگاه خارجی تولیدات ورزشی ایران در کشور آذربایجان برگزار می شود

   رویکرد ما استفاده از تولیدات داخلی برای تجهیز اماکن ورزشی است/ اولین نمایشگاه خارجی تولیدات ورزشی ایران در کشور آذربایجان برگزار می شود

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: رویکرد ما استفاده از تولیدات داخلی برای همه پروژه های ورزشی کشور است تا با بالا بردن ارتقای کیفیت شان هم در بازار داخلی حضور جدی تری پیدا کنند و هم در بازارهای صادراتی اطراف کشور تولیدات خود را ارائه کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر صبح امروز در حاشیه بازدید از کارخانه پلاستیک شاهین تولید کننده کفپوش سالن های ورزشی که به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی در سال رونق تولید صورت گرفت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان این کارخانه را یکی از مهمترین و بزرگترین کارخانه جات تولید کننده کفپوش سالن های ورزشی دانست و گفت: امروز بازدیدی از این کارخانه داشتیم تا بتوانیم تمرکز بیشتری در استفاده از محصولات کارخانه برای تکمیل و تجهیز اماکن ورزشی کشور داشته باشیم.

   دکتر سلطانی فر افزود: رویکرد ما این است که ان شاءالله از تولیدات داخلی برای همه پروژه های ورزشی کشور استفاده شود و کمک کنیم تا همه استانداردهای کارخانه ها تقویت شوند و با بالا بردن ارتقای کیفیت شان هم در بازار داخلی حضور جدی تری پیدا کنند و هم در بازارهای صادراتی اطراف کشور تولیدات خود را ارائه کنند.

   وزیر ورزش و جوانان گفت: این کارخانه یکی از کارخانه های با سابقه بالا و با قدمت حدود ۶۰ سال است که انواع و اقسام کفپوش ها را در سایزهای مختلف تولید می کند. قبل از بازدید همچین انتظاری زیادی از این کارخانه نداشتم و فکر می کنم ما و ادارات کل ورزش و جوانان استانها و هم فدراسیون ها و همچنین شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باید کمک کنیم تا در تکمیل و تجهیز پروژه های ورزشی از محصولات این کارخانه و دیگر تولیدکنندگان داخلی استفاده کنیم تا به رشد و توسعه کمی و کیفی تولیدات کارخانه ها و به تبع آن تجهیز مناسب اماکن ورزشی کشور کمک کنیم.

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط خاص کشور که با وجود تحریم های ظالمانه و ناعادلانه به وجود آمده گفت: اما این فرصت طلایی در خدمت تولید کنندگان داخلی ما قرار دارد که خوشبختانه سربازان اقتصادی و تولیدکنندگان ما همیشه در این مواقع قهرمانانه خود را نشان داده اند و توانسته اند از این فرصت در جهت خودکفایی کشور استفاده کنند.

   دکتر سلطانی فر تصریح کرد: امیدوارم هرچه سریعتر تحریم ها خاتمه پیدا کند ولی این خاتمه تحریم‌ها نباید با ورود کالاهای کم کیفیت خارجی و با قیمت گران تر توأم شود.

   دکتر سلطانی‌فر افزود: مطمئن هستیم در بسیاری از عرصه ها از جمله تولید لوازم ورزشی در چند سال گذشته رشد و توسعه خوبی در کشور ایجاد شده و به دنبال این هستیم که این محصولات را در کشورهای مختلف از طریق برگزاری نمایشگاه ها عرضه کنیم.

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در اولین قدم هماهنگی‌ها با کشور آذربایجان در حال انجام است و با وزیر ورزش و کشور آذربایجان هماهنگ کردیم که به زودی اولین نمایشگاه عرضه تولیدات ورزشی ایران را در کشور آذربایجان برگزار کنیم و امیدوارم بعد از آن بتوانیم در کشورهای دیگر هم این کار را ادامه دهیم و در بازارهای صادراتی منطقه حضور خوبی داشته باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,986
تعداد بازدید امروز : 21,963
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02