امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • گزارش آخرین وضعیت کاراته ایران به وزیر ورزش و جوانان

   گزارش آخرین وضعیت کاراته ایران به وزیر ورزش و جوانان

   رییس فدراسیون کاراته در جریان بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته ، گزارشی از آخرین وضعیت کاراته کشور ارائه داد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید حسن طباطبایی عملکرد ایران در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا را نیز تشریح و به رویدادهای مهم کاراته برای کسب سهمیه المپیک اشاره کرد .

   وی تلاش مجموعه کاراته کشور را رسیدن به سهمیه های حضور در بازی های المپیک و کسب مدال در این رویداد مهم عنوان کرد و از حمایت های دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری به نیکی یاد کرد .

   رئیس فدراسیون کاراته تاکید کرد : تلاش مجموعه ورزش کشور برای کسب نتیجه درخشان در المپیک است و فضای ورزش ایران نیز سرشار از همدلی است .

   در ادامه شهرام هروی سرمربی تیم ملی آقایان به ارائه گزارشی از فرآیند آماده سازی تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رویداد مهم بازی های المپیک 2020 توکیو پرداخت .

   وی گفت : کاراته ایران در طی این سالها تاریخ ساز و سربلند بوده و تلاش می کنیم که باز هم موجبات عزت ورزش کشور را رقم بزنیم .

   گفتنی است کاراته یکی از رشته های است که در المپیک توکیو گنجانده شده و ایران شانس بالایی برای کسب مدال دارد .

   در بازدید دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک ، رییس کمیته ملی المپیک ، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی همچنین سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران ، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته و قرخانلو رییس آکادمی ملی المپیک نیز حضور داشتند .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,685
تعداد بازدید امروز : 2,567
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03