امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در جریان بازدید از تمرینات تیم ملی تکواندو :

   به مدال آوری تکواندو در المپیک توکیو خیلی خوشبینم /در تزریق اعتبارات فدراسیون های المپیکی محدودیت قائل نشدیم

   به مدال آوری تکواندو در المپیک توکیو خیلی خوشبینم /در تزریق اعتبارات فدراسیون های المپیکی محدودیت قائل نشدیم

   وزیر ورزش و جوانان نسبت به مدال آوری تکواندو در بازی های المپیک ابراز امیدواری و تصریح کرد : تکواندو و دیگر رشته های مدال آور المپیکی مورد حمایت جدی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک قرار دارند .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در جریان بازدید از تمرینات تیم ملی تکواندو اظهار داشت : ما رشته های مختلف از جمله تکواندو را رصد می کنیم و خوشبختانه تکواندو روند موفقیت آمیزی داشته و انتظار اول ما از کشتی و تکواندو کاراته کسب مدال های خوشرنگ است .

   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : تکواندو اگر با همین نتایج و همین روند پیش بروند و با همین انگیزه و جدیت ادامه دهند نسبت به کسب سه سهمیه و مدال های خوشرنگ این رشته امیدواری زیاد داریم و بسیار خوشبینیم .

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: من خیلی امیدوارم که تکواندو نسبت به دوره قبل نتایج بهتری را به ارمغان آورد و دل مردم را شاد کند و موجب عزت و افتخار شود .

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد : در خیلی از اعزام ها محدودیت داریم اما برای فدراسیون ها و رشته هایی که امیدوار به کسب مدال داریم ، محدودیتی قائل نشدیم و اعتبارات آنها برای اجرای برنامه ها تحقق پیدا کرده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,975
تعداد بازدید امروز : 2,857
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03