امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • اسبقیان خبرداد :

   برگزاری همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل  ورزش وجوانان در اردبیل

   برگزاری همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل  ورزش وجوانان در اردبیل

   فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش وجوانان از برگزاری همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل  ورزش وجوانان در استان اردبیل خبرداد

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان  سید شروین اسبقیان با بیان اینکه همایش فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل  ورزش وجوانان  به  میزبانی استان اردبیل روز چهارشنبه آغاز خواهد شد اعلام کرد که سردار آذرنوش و مازیار ناظمی از سخنرانان این مراسم خواهند بود .

    وی یاداوری دیدگاه های امام راحل و مقام معظم رهبری و تبیین وبررسی گام دوم انقلاب را از جمله اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد .

   فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش وجوانان با بیان اینکه همایش ، یک برنامه های کاملا عملیاتی است اظهارداشت : در این نشست چهار کارگاه آموزشی  برگزار خواهد شد  که یکی از این کارگاهها بررسی  فرصتها و تهدیدات فضای مجازی است که مدرسی آن را دکتر مازیار ناظمی عهده دار خواهد بود .

   وی توضیح داد : دیدار با ایت الله  عاملی ، زیارت قبور متبرکه شهدا ، زیارت مزار علمای اردبیل با حضور معاونت سیاسی امنیتی  استان اردبیل،  دیدار و گفت وگو با تنی چند از فرماندهان سپاه از جمله برنامه هایی است که در حاشیه این همایش انجام خواهد شد .

   اسبقیان با بیان این موضوع که این نشستها کاملا تخصصی برگزار خواهد شد ، گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور و حضور بسیج با تاکید بر نظر مقام معظم رهبری ، در نظر داریم مواردی را که می تواند زمینه ساز حضور اثر گذار بسیجیان را فراهم آورد ، تبیین کنیم.

   او در این گفت وگو مواردی را در خصوص بررسی  برنامه های مرکز مقاومت بسیج  در شورایی ویژه  بیان کرد و اظهار داشت : لازم به ذکر است که  جلساتی را برای هفته بسیج در نظر گرفته ایم  که انشالله در زمان خود ارائه  خواهد شد.

   وی در پایان گفت: جا دارد از حمایت های دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تشکر ویژه ای داشته باشم که همیشه حامی بسیج و بسیجیان هستند. تجلیل از خبرنگاران بسیجی استان اردبیل در آستانه ۱۷ مرداد ،روز خبرنگار،برگزاری کارگاه فرصت ها و تهدیدات فضای مجازی توسط مازیار ناظمی،سخنرانی اسبقیان فرمانده بسیج مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان در خصوص اهداف همایش و بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم،بیانات سردار آذرنوش رئیس بسیج ورزش کشور در خصوص اهداف بسیج و انتظارات از فرماندهان ، حضور نداری معاون سیاسی استانداری، فرمانده سپاه اردبیل، حضور آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل و فرماندهان پایگاههای بسیج ادارات کل ورزش و جوانان مرداد ۹۸ به میزبانی استان اردبیل بخشی از برنامه های این همایش است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,766,751
تعداد بازدید امروز : 6,223
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22