امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • محمد مهدی تندگویان در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران:

   استان گلستان نشان داد می توان سیل زده بود ولی عالی ترین میزبان برای شادی مردم هم بود/اقوام ایران سنت های زیبا, ساده و پرمعنایی در حوزه ازدواج دارند

   استان گلستان نشان داد می توان سیل زده بود ولی عالی ترین میزبان برای شادی مردم هم بود/اقوام ایران سنت های زیبا, ساده و پرمعنایی در حوزه ازدواج دارند

   معاون امور جوانان گفت: جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران نشان داد که سنت های اقوام ایرانی چقدر زیبا, ساده و پرمعنا بوده است که متاسفانه امروزه این سنت ها و آیین‌ها با هزینه ها و تجملات بسیار در حال فراموش شدن است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, محمد مهدی تندگویان در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایرانی گفت: وظیفه خود دانستم که حتماً در این مراسم شرکت کنم و از جوانان استان که این مراسم باشکوه را برگزار کردند و همچنین از اقوامی عزیزی که مراسم آیینی و سنت های زیبای خود را به نمایش درآوردند تشکر کنم.

   وی ادامه داد: این جشنواره نشان داد که سنت های اقوام ایرانی چقدر زیبا, ساده و پرمعنا بوده است که متاسفانه امروزه این سنت ها و آیین‌ها با هزینه ها و تجملات بسیار در حال فراموش شدن است.

   تندگویان گفت: استان گلستان نشان داد که می توان سیل زده بود ولی مهمان نواز ترین میزبان و عالی ترین برگزار کننده برای شادی مردم بود در حالی که ممکن است خود غمی در دل داشته باشند.

   معاون وزیر ورزش و جوانان با تشکر از مسئولان و مردم استان گلستان گفت: اقوام ایران آیین‌های ازدواج زیبایی دارند و امیدوارم مردانی که همیشه در حمایت از خانواده خود بار زندگی را با مشارکت همسرانشان به دوش می‌کشند در کنار هم زندگی خوبی داشته باشند.

   تندگویان گفت: از سمن‌های خوبمان که از ابتدای سال در برگزاری مراسم مختلف و همچنین برگزاری این جشنواره در کل کشور تلاش جدی داشتند تشکر می کنم که این راه را آغاز کردند و قدم های بزرگی در این زمینه برداشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,689
تعداد بازدید امروز : 2,571
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03