امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر مسعود سلطانی‌فر به مناسبت روز خبرنگار:

   رسانه‌ها هم‌جهت‌تر و هماهنگ‌تر با جریان عمومی توسعه کشور باشند / هیچ نیرویی برابر اراده یک ملت نمی‌تواند بایستد

   رسانه‌ها هم‌جهت‌تر و هماهنگ‌تر با جریان عمومی توسعه کشور باشند / هیچ نیرویی برابر اراده یک ملت نمی‌تواند بایستد

   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه جوانان و نوجوانان موتور محرک توسعه کشور هستند اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که اساس، مبنا و بنیاد گام دوم و مسیر چهل ساله دوم حیات انقلاب بروی دوش جوانان متمرکز شده و با تاکیدات جناب رییس جمهور انشا الله همه رسانه ها هم جهت تر و هماهنگ تر با جریان عمومی توسعه  کشور حرکت کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر در بازدید از خبرگزاری برنا گفت: باتوجه به تاکیداتی که مقام معظم رهبری داشتند که اساس، مبنا و بنیاد گام دوم و مسیر چهل ساله دوم حیات انقلاب روی دوش جوانان متمرکز کردند و تاکیدات جناب آقای رییس جمهور انشاالله همه رسانه ها هم جهت تر و هماهنگ تر با جریان عمومی توسعه کشور باشند.
   وی اضافه کرد :فرارسیدن روز خبرنگار را به همه همکارانمان در خبرگزاری برنا و همه خبرگزاری ها و رسانه ها که در کشور زحمت می کشند و در جهت رشد و توسعه کشور و رشد آگاهی های مردم تلاش می کنند تبریک می گویم.

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: امیدوارم رویکرد ما، رویکردی در جهت ایجاد آرامش و دوری از التهاب آفرینی باشد و ان تعداد رسانه ها هم که زمینه مشکلات و تشنج در جامعه را بوجود بیاید، انشاالله با بقیه رسانه ها که اکثریت هستند هم گام شوند و بتوانیم جامعه ای پویا و فعال داشته باشیم.

   او با بیان اینکه جوانان و نوجوانان موتور محرک توسعه کشور هستند اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که اساس، مبنا و بنیاد گام دوم و مسیر چهل ساله دوم حیات انقلاب بروی دوش جوانان متمرکز شده و با تاکیدات جناب رییس جمهور انشا الله همه رسانه ها هم جهت تر و هماهنگ تر با جریان عمومی توسعه  کشور حرکت کنند.

   دکتر سلطانی فر با اشاره به مشکلات کشور که بر اثر تحریم های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا بر علیه کشورمان اعمال شده افزود: باید با وحدت و هماهنگی و هم افزایی تلاش کنیم مانند 40 سال گذشته این دوره ویژه را پشت سر بگذاریم و مطمئن هستیم هیچ نیرویی در مقابل اراده یک ملت نمی تواند بایستد.

   او اضافه کرد: این ملت مسیر رشد و توسعه آبادانی، عزت و عظمت را با قوت و قدرت طی کند و مطمئن هستیم در این منازعه، پیروز کشمکش خواهیم بود. بنده یک بار دیگر هم روز خبرنگار به همه خبرنگاران تبریک عرض می کنم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,476,349
تعداد بازدید امروز : 3,231
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03