امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • در مجمع سالیانه تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد :

   علوی خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد شد

    علوی خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد شد

   مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع سالیانه این هیات که با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور برگزار شد خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی استان در ارتقای این رشته شد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع سالیانه این هیات که با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور برگزار شد خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی استان در ارتقای این رشته شد .
   سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه مجمع سالیانه هیات تیراندازی استان از حضور دادگر رئیس فدراسیون و توجه به توسعه زیر ساخت ها ی ورزش قهرمانی در هیات تقدیر کرد.
   علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان ، برگزاری مسابقات و اعزام ورزشکاران به رقابتهای قهرمانی کشوری در هیات تقدیر و از خرید تجهیزات اهداف پروازی خبر داد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان از توسعه و توجه به اصل قهرمان پروری در هیات سخن گفت و افزود:کمبود امکانات و تجهیزات در تیراندازی استان مشهود است ،ولی این امر نتوانست مانع حضور قهرمانان این رشته در کشور شود.
   وی ،استان و رشته تیراندازی را دارای استعداد ، ظرفیت و پتانسیل دانست و خواستار تعامل بیشتر هیات با اداره کل و فدراسیون شد .
   مدیر کل ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار تجهیز سالن تیراندازی جدید استان شد و گفت :طبق تعامل و تفاهمنامه منعقد شده با فدراسیون ،اداره کل ورزش و جوانان نسبت به اختصاص سالن به هیات تیراندازی اقدام کرده و فدراسیون می بایست در این خصوص مساعدت و همکاری کند.
   علوی ،حضور بخش خصوصی در هیات تیزاندازی استان را خواستار و اظهار داشت:بی شک حضور بخش خصوصی در ورزش و این رشته زمینه ساز ارتقای ورزش و تیراندازی خواهد شد و در این راستا نیازمند عزم جدی همه مسئولین استانی هستیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,123,145
تعداد بازدید امروز : 14,360
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29