امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • در نشست صمیمی با جمعی از خیرین ازدواج کشور

   فرامرزیان: ماهیت کار خیرین ازدواج, شادی آفرین و امید بخش است

   فرامرزیان: ماهیت کار خیرین ازدواج, شادی آفرین و امید بخش است

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان این که خیرین با منابع مادی خود برکت لازم را به زندگی خانواده ها وارد می کنند, افزود: ماهیت کار خیرین ازدواج, شادی آفرین و امید بخش است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در نشست صمیمی با خیرین حوزه ازدواج که امروز در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گفت: از زحمات خیرین و نیکوکارانی که منشاء خیر و کارهای نیک در حوزه های مختلف به ویژه حوزه ازدواج هستند تشکر می کنم.

   وی اظهار داشت: فعالیت داوطلبانه و خداپسندانه در دین اسلام و فرهنگ و تمدن ایران ریشه و جایگاه قابل توجهی دارد بنا بر این ورود خیرین در موضوعات مختلف اهمیت زیادی دارد و ازدواج یکی از مسائلی است که جوانان با آن مواجه هستند.

   فرامرزیان با بیان این مطلب که تاثیر ورود و حضور خیرین در حوزه ازدواج و کمک به این امر مهم موجب پایداری و استمرار خانواده می شود, ادامه داد: مجامع و سازمان های مردم نهاد به این دلیل که از خود مردم هستند و مسائلشان را می شناسند, بهتر از هر کس دیگری و دولتها می توانند مسائل و گره های حوزه خود را باز کنند.

   وی افزود: خیرین با مشارکت مردم و فارغ از کمک های مادی می توانند با هم دلی و هم فکری بهتر از دولت ها راه چاره ای برای مسائل پیدا کنند که این راه چاره می تواند به تعداد آدمها باشد و قابل تعمیم به همه نباشد.

   معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: در دنیا نیز مشارکت مردم یکی از راه های مهم رسیدن به رشد و توسعه کشورها است.

   وی با بیان این که خیرین با منابع مادی خود برکت لازم را به زندگی خانواده ها وارد می کنند, افزود: ماهیت کار خیرین ازدواج, شادی آفرین و امید بخش است.

   فرامرزیان با بیان این که امیدوارم ما به عنوان دولت بتوانیم خادمین و هماهنگ کننده خوبی برای تسهیل کار خیرین ازدواج باشیم افزود: امیدوارم با همکاری ها و ساختاری که با کمک وزارت کشور صورت می گیرد, مجمع و ساختاری تشکیل شود که خیرین ازدواج بتوانند به صورت رسمی و قانونی فعالیت کنند و همچنین از مجموعه منابعی که وزارت کشور در این زمینه دارد بتوانند استفاده مناسب کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,925
تعداد بازدید امروز : 2,807
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03