امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: انقلاب پایدار متکی به خانواده پایدار است

   نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی: انقلاب پایدار متکی به خانواده پایدار است

   نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً انقلاب پایدار با خانواده پایدار امکان پذیر است لذا باید به تحکیم بنیان خانواده ها اهتمام ویژه داشت.

   ابوالفضل موسوی بیوکی» در نشست خبری به مناسبت هفته ازدواج که با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان در یزد برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار ، با اشاره به جنگ روانی در کنار جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمن، این که رسانه‎‎ها در جامعه برای امیدبخشی جامعه تلاش کنند را دشوار دانست و گفت: تمام مسئولان و مدیران نظام نیز برای حفظ اعتماد و ارامش مردم تلاش می کنند که جلوه آن در انتخابات آتی کشور به نمایش گذاشته خواهد شد.

   وی افزود: ما در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد شکوفایی این انقلاب بوده ایم به نحوی که آمریکا و استکبار تمام قد جلو ما ایستاده اند.

   نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به این همه مشکلات و وقایع خبرنگار نقش مهمی در امید بخشی به جامعه دارند و امیدواریم تمام واقعیت ها دیده شود و به جامعه ارائه شود.

   وی بیان کرد: تمامی تلاش مسئولان حاکمیتی ما در آن است که شرایط اجتماعی کشور به سمتی پیش برود که حضور مردم را داشته باشیم و شاهد حضوری پرشور در انتخابات جاری باشیم.

   موسوی خاطرنشان کرد: انقلاب پایدار متکی به خانواده پایدار است که اگر این اتفاق صورت گیرد آن موقع انقلاب ما پایدارتر می شود.

   نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تلاش دولت و مسئولان بر اساس خانواده پایدار است تا بتوانیم جامعه را به سمت پیشرفت سوق دهیم.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,797,365
تعداد بازدید امروز : 15,254
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23