امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • جمشید تقی زاده : سپردن امور به جوانان با جدیت در وزارت ورزش دنبال می‌شود

   جمشید تقی زاده : سپردن امور به جوانان با جدیت در وزارت ورزش دنبال می‌شود

   معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: سپردان امور به جوانان در سطوح مختلفی مدیریتی با جدیت در این وزارتخانه دنبال می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، جمشید تقی زاده روز یکشنبه در آیین معارفه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: بیانیه گام دوم انقلاب یک منشور کاری برای حرکت در آینده است که در صدر برنامه های وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.
   وی اظهار داشت: سپردن امور به جوانان در این وزارتخانه یک هدف همه جانبه است تا به تاکید رهبری در بیانیه گام دوم مبنی بر بهادادن به این قشر عمل شود چراکه ظرفیت های بسیاری در حوزه جوانان وجود دارد و باید از آنها استفاده بهینه شود.
   وی بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان نقش سازنده ای در این میان دارد و تاکنون نیز تحولات خوبی رقم زده به نحوی که علاوه بر لرستان؛ مدیران کل چندین استان از میان قشر جوان و توانمند منصوب شده اند.
   تقی زاده با اشاره به اینکه لرستان استانی قهرمان پرور است اضافه کرد: علیرغم داشتن ظرفیت های بالای ورزشی اما نقاط ضعف و چالش هایی در این استان وجود دارد که رفع آنها در گرو همکاری پیشکسوتان و جامعه ورزش با مدیر کل جدید است.
   وی ادامه داد: همچنین امیدورایم با عنایت وزیر ورزش و جوانان برای اتمام طرح های نیمه کاره و واگذاری برخی طرح ها به بخش خصوصی جهش مناسبی در حوزه ورزش لرستان رخ دهد.
   وی در خصوص ماده ۸۸ مبنی بر واگذاری ها به بخش خصوصی گفت: این واگذاری ها باید در صورت وجود اماکن مازاد باشد در غیراینصورت برای استفاده جامعه ورزشی تعریف شده است.
   تقی زاده همچنین اظهار داشت: حرکت اساسی خیرین ورزش در لرستان شکل نگرفته که از مدیر جدید انتظار می رود در این راستا اقدام جدی انجام دهد.
   در این مراسم با تقدیر از فعالیت پنج ساله علی یاور عزیزپور؛ سید علی کریمی به عنوان مدیر کل جدید ورزش و جوانان لرستان معرفی شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,476,128
تعداد بازدید امروز : 3,010
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03