امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • پزشک معالج: سهراب مرادی به المپیک ۲۰۲۰ می رسد

   پزشک معالج: سهراب مرادی به المپیک ۲۰۲۰ می رسد

   شرایط درمانی سهراب مرادی بسیار خوب پیش می‌رود و به طور قطع وی به مسابقات وزنه برداری المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد رسید.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، بابک امینی پزشک معالج سهراب مرادی وزنه بردار اصفهانی با بیان این مطلب گفت: شرایط درمانی سهراب مرادی قهرمان وزنه‌برداری لنجان و کشورمان بسیار خوب پیش می‌رود و به طور قطع وی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد رسید، اما نمی تواند در مسابقات قهرمانی جهان حضور یابد.
   بابک امینی افزود: تا ۱۰ روز آینده با معاینات و بررسی‌های که خواهیم داشت، مشخص می‌شود که شانه سهراب نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر.
   وی که در دیدار با علی مرادی رئیس و محسن بیرانوند دبیر فدراسیون سخن می گفت، خاطرنشان کرد: به وضعیت و شرایط سهراب خوش‌بین هستم و به طورحتم وی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد رسید، ولی بخاطر بهبودی کامل و رسیدن به شرایط آرمانی، قهرمان ارزنده وزنه‌برداری کشورمان، در رقابت های جهانی تایلند حضور نمی یابد.
   امینی تصریح کرد: تیم پزشکی معالج سهراب مرادی در مرکز پزشکی هانوفر(occ) آلمان به طور کامل ایرانی هستند و حسین آبرون هم در روند درمان حضور دارد.
   این پولادمرد چندی پیش به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر راهی کشور آلمان شد و از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد، اما پس از آن در حین انجام تمرین و به دنبال ثبت وزنه ۲۰۰ کیلوگرمی به شدت مصدوم شد.
   سهراب مرادی زاده شهرستان لنجان واقع در غرب استان اصفهان، عضو تیم ملی وزنه برداری، رکوردار مسابقات جهانی و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو است.
   این وزنه بردار در سال های اخیر و در رقابت های مهم بین المللی و همچنین رکورد گیری تیم ملی در دسته ۹۴ کیلوگرم به صورت رسمی و غیر رسمی چندین بار رکورد جهان را جا به جا کرده است.
   المپیک ۲۰۲۰ از تاریخ ۲۴ ژوئیه(۳ مرداد ۱۳۹۹) تا ۹ اوت سال ۲۰۲۰(۱۹ مرداد ۱۳۹۹) به میزبانی پایتخت ژاپن برگزار خواهد شد، المپیک سال ۱۹۶۴ نیز در توکیو برگزار شده بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,749
تعداد بازدید امروز : 2,631
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03