امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • فرهادی زاد: استعدادهای ورزشی نباید رها شوند

   فرهادی زاد: استعدادهای ورزشی نباید رها شوند

   معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت :مسابقات دانش‌آموزی تأثیر بزرگی در فرآیند استعدادیابی دارد؛ چراکه این بچه‌ها از معدن استعدادها یعنی مدارس می‌آیند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مهین فرهادی زاد پیرامون سی‌امین دوره مسابقات دانش‌آموزی دختر کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: مسابقات دانش‌آموزی هر سال با حضور تعداد زیادی از دانش آموزان که به‌عنوان نفرات برتر رشته‌های ورزشی در استان‌های مختلف هستند، برگزار می‌شود.
   وی ادامه داد: خوشبختانه امسال شهر اصفهان میزبان این مسابقات است و به‌خوبی میزبانی را نشان داد. دختران در دو رشته تنیس روی میز و هندبال با یکدیگر به رقابت پرداختند و با پرورش نفرات مستعد، بتوانیم از آن‌ها در تیم‌های ملی به‌خوبی استفاده کنیم.
   فرهادی زاد در ارتباط با تأثیر مسابقات دانش‌آموزی بر ورزش بانوان کشور، افزود: این مسابقات تأثیر بزرگی بر ورزش بانوان و همچنین فرآیند استعدادیابی دارد؛ چرا این بچه‌ها از مقر و معدن استعدادها، یعنی مدارس می‌آیند. دختران و پسران ما از مدارس با رشدی که دارند به تیم‌های بالاتر راه پیدا می‌کنند.
   وی با اشاره به رها نشدن استعدادها پس از کشف آن‌ها، خاطرنشان کرد: استعدادها باید با پرورش در کانون‌های آموزش‌وپرورش و باشگاه‌های آزاد، به‌مراتب بالاتر در قالب تیم‌های باشگاهی در لیگ‌های مختلف راه پیدا کنند.
   سی‌امین دوره مسابقات دانش‌آموزی دختر کشور در دو رشته هندبال و تنیس روی میز از تاریخ ۱۸ تا ۲۴ مردادماه در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم اصفهان در حال برگزاری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,708
تعداد بازدید امروز : 2,590
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03