امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دبیر هیات پزشکی ورزشی استان زنجان در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت سلامت اماکن ورزشی:

   سلامت ورزشکاران در اولویت مهم این هیأت قرار دارد

   سلامت ورزشکاران در اولویت مهم این هیأت قرار دارد

   در خلال این کارگاه آموزشی پنل هیأت پزشکی ورزشی در رابطه با موضوعات مختلف برگزار و در ادامه به سوالات باشگاه داران پاسخ داده شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، بیتا بدلخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی اداره کل با اشاره به پیگیری برنامه‌های هیات پزشکی ورزشی در بخش های مختلف، اظهار کرد: سلامت ورزشکاران در اولویت مهم این هیأت قرار دارد.
   دبیر هیات پزشکی ورزشی استان زنجان با بیان اینکه در راستای پیگیری برنامه‌های هیات کارگاه آموزشی مدیریت سلامت اماکن ورزشی برگزار شد، تصریح کرد: در این کارگاه ورزشی همه باشگاه داران استان شرکت داشتند.
   وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی در رابطه با ورزش پاک و مدیریت اماکن ورزشی برگزار شد، ابراز کرد: در خلال این کارگاه آموزشی پنل هیأت پزشکی ورزشی در رابطه با موضوعات مختلف برگزار و در ادامه به سوالات باشگاه داران پاسخ داده شد.
   بدلخانی با بیان اینکه معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به همراه روسای چند هیات ورزشی در این کارگاه حضور داشتند، خاطرنشان کرد: در پایان این کارگاه آموزشی از باشگاه دارانی که تعداد بالای بیمعه ورزشی داشتند تقدیر شد‌.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,476,311
تعداد بازدید امروز : 3,193
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03