امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان روز تشکل های اجتماعی را در پیامی تبریک گفت

   مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان روز تشکل های اجتماعی را در پیامی تبریک گفت

   اینجانب به نقش مهم تشکل ها و سازمانهای مردم نهاد واقف بوده و همواره به امر ارزش نهادن به این سازمانها و حمایت از سمنهای جوانان تاکید داشته ام.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان روز تشکل های اجتماعی را در پیامی تبریک گفت:متن پیام به شرح ذیل است.
   متن پیام:
   بسیاری از اهداف جوامع از طریق تشکل ها انجمن ها سمنها و گروههای دواطلب پی گرفته می شود که در حیات اجتماعی ایران نیز حضور داشته و تاثیرات مهمی را در مناسبات سیاسی و اجتماعی ایران بر جای گذاشته اند.
   جوامع و نظام های اجتماعی مختلف در تلاش هستند که تعداد تشکل های غیردولتی را در محدوده خود افزایش دهند یا زمینه های ایجاد آنها را فراهم کنند. در دنیای امروز، توسعه یافتگی فرآیندی است که باید دولت ها و ملت ها با یکدیگر آن را طی کنند.
   در عمل ثابت شده است دولت ها توانایی بسط یک توسعه پایدار و مداوم بدون مشارکت کامل مردم را ندارد و حتی در مسیر توسعه یافتگی، جوامع نقش مهم تری نسبت به دولت ها دارند.
   اینجانب به نقش مهم تشکل ها و سازمانهای مردم نهاد واقف بوده و همواره به امر ارزش نهادن به این سازمانها و حمایت از سمنهای جوانان تاکید داشته ام.
   لذا بدینوسیله روز تشکلهای اجتماعی را تبریک گفته و موفقیتی روز افزون را برای تمامی این گروه های داوطلب خواستارم.

   علی خلیلی
   مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,475,674
تعداد بازدید امروز : 2,556
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03