امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • استاندار قم،،

   ورزش قم با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی توسعه یابد

   ورزش قم با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی توسعه یابد

   استاندار قم با اشاره به اهمیت بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی استان برای توسعه ورزش قهرمانی و همگانی گفت: باید از مشارکت بخش خصوصی برای پیشبرد اهداف ورزش قهرمانی در کنار ورزش‌های همگانی بهره برد

   .
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، بهرام سرمست، در آیین تجلیل از قهرمانان کشتی قم، در مجموعه ورزشی جوادالائمه(ع) با تاکید بر اهمیت پاسداست افتخارآفرینان عرصه ورزش، افزود: قهرمانان ورزشی، نام قم و پرچم جمهوری اسلامی را در میدان‌های بین‌المللی برافراشته می‌کنند که داشتن چنین نوجوانان و جوانانی مایه مباهات است.
   وی ادامه داد: پیشبرد اهداف والای ورزش قم جز با مشارکت مسئولان، مربیان، پیشکسوتان و هیات های ورزشی ممکن نیست و باید در این مسیر با توسعه ورزش همگانی زمینه توسعه و پیشرفت ورزش قهرمانی را فراهم کرد.
   استاندار قم اظهار داشت: ورزش استان به برکت تلاش مسئولان، ورزشکاران و مربیان شاهد موفقیت‌های ارزنده‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی به‌ویژه کشتی است که این موفقیت‌ها قابل‌تقدیر و تجلیل می‌باشد.
   وی با اعلام آمادگی مجموعه مدیریتی قم برای برگزاری مسابقات کشتی در سطوح مختلف در این استان گفت: ظرفیت‌های لازم برای کسب افتخارات بیشتر در کشتی وجود دارد.
   در این آیین از ۴ مربی و هفت ورزشکار این استان که در میادین آسیایی و جهانی موفق به کسب مدال شدند، با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، بهرام سرمست استاندار، رئیس بانک مرکزی استان قم، رئیس جهاد کشاورزی، معاون سیاسی امنیتی استانداری، شهردار کلان شهر قم و جمعی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,766,882
تعداد بازدید امروز : 6,354
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22