امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • در مجمع انتخاباتی رییس هیئت مطرح شد:

   خراسان رضوی در تکواندو ظرفیت مناسبی دارد

   خراسان رضوی در تکواندو ظرفیت مناسبی دارد

   معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: حضور 16 کاندیدا در این مجمع انتخاباتی نشان از ظرفیت بسیار مناسب این رشته در استان دارد که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، امیر زارعی در مجمع انتخاب رئیس هیئت تکواندو استان که با حضور پولادگر، رئیس این فدارسیون برگزار شد، اظهار کرد: در ابتدا موفقیت های فدراسیون تکواندو را در مسابقات جهانی این رشته تبریک می‌گویم و از زحمات محسنیان در طول دوره سرپرستی هیئت تکواندو استان تشکر می‌کنم.
   وی افزود: امیدوارم با انتخاب فرد شایسته در این مجمع انتخاباتی، تکواندو استان در مسیر رشد و پیشرفت خود قرار گیرد.
   معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: حضور 16 کاندیدا در این مجمع انتخاباتی نشان از ظرفیت بسیار مناسب این رشته در استان دارد که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده شود.
   زارعی تصریح کرد: در سال های گذشته رشد خوبی در رنکینگ کشوری داشتیم و باید این مسیر رشد و پیشرفت را با شناسایی استعداد های برتر ادامه و توسعه دهیم.
   وی در پایان گفت: امیدوارم فرد منتخب در این مجمع بتواند در کنار سایر کاندیدا ها به رشد این رشته در استان کمک کند.
   گفتنی است؛ فتاحی، مدیر کل ورزش و جوان خراسان رضوی به دلیل حضور در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان کشور در تهران در این مجمع انتخاباتی غایب بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,123,094
تعداد بازدید امروز : 14,309
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29