امروز : یکشنبه 17 آذر 1398
   
  • در بازدید از خبرگزاری برنا

   تندگویان: برنا را به عنوان خبرگزاری جوان می شناسند

   تندگویان: برنا را به عنوان خبرگزاری جوان می شناسند

   معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این مطلب که برنا را به عنوان خبرگزاری جوان می شناسند، اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان نیز در نشست دیروز با مجمع سمنهای سه استان کشور، به این موضوع اشاره کرد که برنا صدای جوانان و سازمان های مردم نهاد است و رسالت این خبرگزاری تمرکز بر امور جوانان است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان به همراه مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی و اعظم کریمی مدیرکل برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری برنا بازدید کردند.
   تندگویان در این بازدید ضمن تبریک روز خبرنگار به همه تلاشگران این عرصه، گفت: به دلیل مشغله زیاد و برنامه های هفته ازدواج و هفته تشکلها این بازدید و تبریک روز خبرنگار با تاخیر انجام شد.
   وی ادامه داد: با حوزه خبر از سالهای قبل آشنا هستم و برنا انصافا در این دو سال کنار ما بوده و با همایشی که در همدان برگزار شد و تفاهم هایی که با هم داشتیم حوزه جوانان به جایگاه واقعی خود در این خبرگزاری برگشته است.
   تندگویان با بیان این مطلب که برنا را به عنوان خبرگزاری جوان می شناسند، اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان نیز در نشست دیروز با مجمع سمنهای استانهای آذربایجان غربی، خراسان شمالی و لرستان، به این موضوع اشاره کرد که برنا صدای جوانان و سازمان های مردم نهاد است و رسالت این خبرگزاری تمرکز بر امور جوانان است.
   وی با تاکید بر نقش خبرنگاران در آگاهی سازی و اطلاع رسانی، افزود: اگر خبرنگاران نباشند حلقه مفقوده ای بین مسئولان و مردم وجود خواهد داشت و صدای مسئولان و مردم به یکدیگر نخواهد رسید.
   معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: خبرنگاران موضوعات و مسائل را به خوبی رصد می کنند و به موقع هشدار می دهند و امیدوارم جامعه خبرنگاری همیشه سالم و شاداب و خلاق بماند.
   محمد مهدی تندگویان در این دیدار با اهدای لوح تقدیر، از خبرنگاران و عکاسان حوزه اجتماعی خبرگزاری برنا تجلیل کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,618,334
تعداد بازدید امروز : 26,078
تعداد بازدید دیروز : 20,513
آخرین به روزرسانی : 1398/09/17