امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی:اولین رویداد پاک ورزی سواحل دریای خزر برگزار می شود

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی:اولین رویداد پاک ورزی سواحل دریای خزر برگزار می شود

   معاون فرهنگی وتوسعه ورزش همگانی گفت: اولین رویداد پاک ورزی سواحل دریای خزر با هدف انجام فعالیت بدنی و ورزشی در راستای ارتقای سطح سلامتی و تندرستی جامعه، با حضور و مشارکت اقشار مختلف برگزار می شود.
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر عبدالحمید احمدی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت پاکسازی سواحل و فرهنگ‌سازی در خصوص حفظ و پاکی محیط زیست، همراه با انجام فعالیت بدنی و ورزش ورزش مسابقه بزرگ پاک ورزی در ساحل دریای خزر برگزار می شود.
   وی تصریح کرد: این مسابقه با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف کشور از جمله وزارت کشور، سازمان محیط زیست، فدراسیون ورزش های همگانی و شهرداری با هدف سلامتی شهروندان از طریق حفظ محیط پاک برای زندگی و انجام فعالیت های بدنی در بابلسر اجرا می شود.

   احمدی تاکید کرد: امیدواریم این حرکت مردمی آغازی باشد برای شرایط بهتر زیست، حذف آلودگی ها از محیط زندگی و مشارکت جمعی به همراه تحرک جسمی، تا شاهد نشاط سلامتی و سرزندگی در جامعه باشیم.

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پایان ابراز امیدواری کرد تا از طریق این فرهنگ سازی بتوان موجبات فعالیت بدنی پر نشاط را برای همه هم وطنان ایجاد کرد و مردم بدانند در سلامتی خود و خانواده از طریق پاک نگهداشتن محیط زندگی سهیم و مسئول هستند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,476,342
تعداد بازدید امروز : 3,224
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03