امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • در دیدار با شش تن از آزادگان سرافراز

   دکتر سلطانی فر: روز بازگشت آزادگان به وطن یکی از شیرین ترین خاطره های زندگیم بود

   دکتر سلطانی فر: روز بازگشت آزادگان به وطن یکی از شیرین ترین خاطره های زندگیم بود

   مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز وزارت ورزش و جوانان به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی امروز با حضور دکتر مسعود سلطانی فر و ژاله فرامرزیان در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این مراسم که با حضور شش نفر از آزادگان سرافراز وزارت ورزش و جوانان برگزار شد دکتر سلطانی فر ضمن تبریک این ایام و تقارن آن با دو عید بزرگ مسلمین جهان گفت: ملت ایران از زیر بار سخت ترین تحریم ها و ناعادلانه ترین فشارهای دشمن سربلند بیرون آمدند و با این اتحاد و همدلی به امید خدا آینده نظام روشن است.
   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: دوران هشت سال دفاع مقدس از طلایی ترین دوران سیاسی معاصر ایران است و شیرین ترین روز هم بازگشت آزادگان سرافراز به میهن بود که خاطرم هست آن زمان من در استان همدان مسئولیت داشتم و این استقبال از قهرمانان ملی و شور وشعفی که بین مردم ایجاد شده بود از بهترین روزهای زندگی خود من بود.
   دکتر سلطانی فر تاکید کرد: قبلا هم گفتم هر زمان توانستیم روایت دفاع مقدس را به گونه ای به نسل های آینده منتقل کنیم که آنها هم راویان خوبی برای جنگ و دفاع مقدس باشند موفق عمل کرده ایم. این موارد حالا حالاها باید به نسل های بعدی منتقل شود تا ارزش های دفاع مقدس به عنوان یک باور جدی در جامعه ساری و جاری شود.
   وی افزود: تاثیر دستاورد بزرگ دفاع مقدس را در مناسبت های امروز منطقه شاهد هستیم به طوری که دشمن با وجود تسلطش به مرز های اطراف کشور ما جرات و توان نظامی برای تعرض به ایران را ندارد و در محاسبات و مناسبات نظامی خودشان تجدید نظر اساسی کردند و نگران عواقب تجاوز نظامی به کشور عزیزمان بودند.
   دکتر سلطانی فر در ادامه ضمن تشکر از سردار قاسم قاسمی برای اهتمام در حل مشکلات آزادگان و ایثارگران گفت: همه ما باید تلاش جدی برای رفع مشکلات آزادگان داشته باشیم و از ظرفیت های آنها بیتشر استفاده کنیم. امیدواریم در هفته های آینده برنامه های مفصل تری با حضور جمع کثیری از آزادگان داشته باشیم.
   لازم به ذکر است همزمان با این نشست، مراسم تجلیل از آزادگان در ادارات کل ورزش و جوانان 31 استان کشور برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,678,525
تعداد بازدید امروز : 2,155
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25