امروز : جمعه 22 آذر 1398
   
  • سعید فتاحی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان:

   بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود/ میخواهیم لیگ را مثل لیگ های بزرگ دنیا برگزار کنیم

   بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود/ میخواهیم لیگ را مثل لیگ های بزرگ دنیا برگزار کنیم

   مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت: ​شروع لیگ پنجشنبه ۳۱ مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی خواهد بود
   و بلیط فروشی فقط الکترونیکی انجام میشود و تماشاگران با کارت ملی بلیط خریداری،وارد ورزشگاه شده و روی صندلی خود می نشینند

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سعید فتاحی در خصوص کارهای انجام شده در خصوص برگزاری مسابقات لیگ فوتبال گفت: با توجه به همت و پشتکار مسئولین باشگاه ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن، وزارت نفت الزامات امنیتی ورزشگاها در حال انجام است.
   مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به الکترونیکی شدن بلیط ها اظهار داشت: فروش بلیط ها به صورت کاملا الکترونیکی و تماشاچیان میتوانند از محل کار یا منزل بلیط تهیه نمایند و باشگاه میزبان موظف است که نحوه خرید بلیط را اطلاع رسانی و در اختیار مردم بگذارد.
   وی همچنین در خصوص نحوه خریداری کردن بلیط گفت: گیت های ورودی ورزشگاه ها نصب شده است و همه باید از طریق کارت ملی، بلیط خود را خریداری کنند و همچنین باید کارت ملی خود را جهت ورود به ورزشگاه همراه داشته باشند.
   فتاحی افزود: ورزشگاه ها مجهز به دوربین های مداربسته و صندلی ها شماره گزاری شده اند و هواداران و تماشاچیان موظفند روی شماره صندلی درج شده بر روی بلیطشان بنشینند و از طریق دوربین های داخل ورزشگاه شناسایی می شوند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگسازی این مهم کمک کنند تا ما نیز بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته دنیا لیگ را برگزار کنیم.
   مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به جدید بودن سیستم الکترونیکی مسابقات گفت: از آنجایی که این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی کامل با آن ندارند امکان دارد در هفته های اول با مشکلات اندکی مواجه شوند و ما ازهواداران خواهش می کنیم صبور باشند.
   فتاحی ادامه داد: دوستان ما در بحث فنی قول داده اند که با مهارت خود و کمک نیروی انتظامی مشکلات را به حداقل برسانند.
   وی در خصوص برگزاری زمان بازی ها گفت: مسابقات روز پنجشنبه ۳۱ مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی افتتاح می شود و همچنین ۴ بازی دیگر در روز پنجشنبه و جمعه برگزار میشود.
   مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت: ۵۰ الی۶۰ در صد از ورزشگاه برای هفته اول آماده هستند که ۴ تای آن در حال حاضر آماده هستند و ۴ تای دیگر تا فردا نهایت پس فردا شب آماده خواهند شد.
   فتاحی از آمادگی طبقه اول ورزشگاه آزادی، امام علی سیرجان ، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهر قدس خبر داد و گفت: ورزشگاه های نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن اصفهان، شاهین شهرداری بوشهر، فولاد خوزستان هم تا فردا آماده خواهند شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,775,400
تعداد بازدید امروز : 14,872
تعداد بازدید دیروز : 17,010
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22