امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • ووشوکار سیستان و بلوچستان پرچم ایران را در برونئی به احتزاز در آورد

   ووشوکار سیستان و بلوچستان پرچم ایران را در برونئی به احتزاز در آورد

   یونس شهرکی ووشو کار استان سیستان و بلوچستان در رقابت های آسیایی برونئی موفق به کسب مدال طلا برای کشور شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل، اظهار داشت:این دوره از رقابت‌های آسیایی با حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۲۰ کشور جهان از روز گذشته در برونئی آغاز شده است که شهرکی نماینده سیستان و بلوچستان در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم با شکست حریفان خود موفق به کسب این موفقیت برای کشور و استان شد.
   ادهم کرد زابلی گفت:عباس شیبک رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان نیزدر این دوره از رقابت‌های آسیایی به عنوان مربی تیم ملی را همراهی می‌کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان افزود:ووشو این استان در سالهای اخیر شاهد تحولات خوبی بوده به طوریکه بسیاری از ورزشکاران این رشته در کشور و جهان خوش درخشیدند.
   وی ادامه داد:ووشوکاران سیستان و بلوچستان سال گذشته با درخشش در عرصه‌های کشوری و جهانی موفق به کسب ۱۳۴ مدال رنگارنگ شدند.
   وی قهرمانی رقابت‌های ووشو دانشجویان کشور، نایب قهرمانی در رقابت‌های بانوان کشور، نوجوانان و استعدادهای برتر کشور و رقابت‌های نوجوانان و جوانان کشور را از دیگر موفقیت های ووشوکاران سیستان و بلوچستان در میادین ملی برشمرد.
   وی خاطر نشان کرد:ووشو به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستان‌های سیستان و بلوچستان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,573
تعداد بازدید امروز : 25,366
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24