امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • تلاش سهراب مرادی برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰

   تلاش سهراب مرادی برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰

   پس از عمل جراحی قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک در کشور آلمان، وی و پزشکان معالج همچنان به حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ امیدوار هستند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، کتف و آرنج سهراب مرادی وزنه بردار لنجانی که حدود دو ماه پیش در هنگام تمرینات صدمه دیده بود، سرانجام روز گذشته (سه شنبه 29 مردادماه) به تیغ جراحان سپرده شد. عمل جراحی سهراب در کلینیک مجهزی در شهر هانوفر آلمان انجام شد که پزشکان از این جراحی رضایت کامل داشتند. البته مهمترین بحث در خصوص مصدومیت و جراحی سهراب، علاوه بر درمان کامل، رسیدن این قهرمان به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که این مساله طی هفته های آینده و با توجه به روند درمان مشخص خواهد شد.
   در همین راستا غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص آخرین وضعیت سهراب مرادی گفت: خوشبختانه روند ابتدایی درمان در ایران و همچنین عمل جراحی در آلمان به خوبی طی شد و آنطور که پزشکان جراح اعلام کردند وی در شرایط مطلوبی قرار دارد.
   وی با تاکید بر اینکه سهراب مرادی باید همچنان تحت مراقبت‌های بعد از عمل جراحی قرار داشته باشد گفت: زمان بازگشت سهراب به ایران هنوز مشخص نیست و ما فعلا منتظر پایان اقدامات درمانی بعد از جراحی هستیم، طبیعتا هیچ عجله ای در کار نیست و همه چیز باید طبق برنامه درمانی وی اجرایی شود. البته برای اینکه در خصوص حضور سهراب مرادی در المپیک ٢٠٢٠ توکیو نظری داده شود کمی زود است اما همگی امیدواریم وی بتواند با پشت سر گذاشتن کامل و رضایت‌بخش دوران درمان به این هدف دست یابد.
   سهراب مرادی نیز بعد از عمل جراحی با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش اعلام کرد:
   «سلام به همه مردم عزیز ایران، به تازگی کتفم که در حین تمرینات آسیب دیده بود جراحی شد، خداروشکر خیلی‌خوب بود و انشاالله با دعای خیر شما دوستانم، مردم عزیز ایران، دوباره به تخته بازمیگردم، التماس دعا یاعلی»
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,990
تعداد بازدید امروز : 26,783
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24