امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما برای آغاز لیگ برتر فوتبال ایران ؛

   رییس پلیس پایتخت :وزارت ورزش و جوانان در برطرف کردن نارسایی ها گام های بزرگی را برای ارتقا امنیت مردم برداشته است

   رییس پلیس پایتخت :وزارت ورزش و جوانان در برطرف کردن نارسایی ها گام های بزرگی را برای ارتقا امنیت مردم برداشته است

   رییس پلیس پایتخت اقدامات وزارت ورزش و جوانان در راستای رفع نواقص و نارسایی ها در ورزشگاه های کشور را ستود و اظهار داشت : اتفاقات خوبی در زمینه اصلاحات نواقص در ورزشگاه ها رخ داده و همین مهم عامل ارتقا امنیت مردم را فراهم کرده است .
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت در نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما برای آغاز لیگ برتر فوتبال ایران ؛ نظم و انظباط و امنیت را سرلوحه همه امور عنوان کرد و اظهار داشت : همدلی ، هم افزایی و تعامل با کلیه ارگان ها و نهادهایی که مسابقات فوتبال را برگزار می کنند ، با هدف امنیت بالاتر ، مورد تاکید پلیس قرار دارد .

   فرمانده انتظامی تهران بزرگ اولویت نیروی انتظامی در عرصه ورزش را حضور مقتدرانه ، هدفمند و کارآمد دانست که در لیگ برتر دوره نوزدهم استمرار خواهد یافت .

   سردار رحیمی اهمیت زیرساخت ها در ورزشگاه ها برای ایجاد امنیت مردم بالاتر دانست و توضیح داد : وزارت ورزش و جوانان در رفع نواقص و نارسایی ها واقعا عملکرد خوبی در طی این سال ها انجام داده و گام های بلندی برداشته شده بطوریکه برای مثال در ورزشگاه آزادی هر 40 ورودی دارای گیت ورودی هستند که این مهم قطعا باعث سهولت بیشتر در کار نیروی انتظامی می شود و امنیت مردم بالاتر می رود .

   رییس پلیس پایتخت گفت : ارکان برگزاری مسابقات ورزشکاران ، تماشاگران ، مسئولین برگزاری ، متولیان نظم ، محیط برگزاری ، رسانه ها ، کانون هواداران و شرایط سیاسی و اجتماعی است که امیدوارم با توانمندی بالا لیگ برتر سال جاری به بهترین شکل ممکن برگزار شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,207
تعداد بازدید امروز : 2,837
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25