امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
    • نفرات برتر المپیاد استعدادهای برتر جوجیتسو به میزبانی گرگان معرفی شدند

      نفرات برتر المپیاد استعدادهای برتر جوجیتسو به میزبانی گرگان معرفی شدند

      پیکارهای جوجیتسو دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با معرفی تیمها و نفرات برتر به میزبانی گرگان به پایان رسید.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ، مسابقات جوجیتسو دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با حضور ۲۰۸ شرکت کننده از ۱۶ استان در ۳ استایل فایت، نه وازا و کاتا (نمایشی و کلاسیک) ۳۱ مرداد و یکم شهریور در استان گلستان در سالن امام (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد.
      این رقابت ها روز پنج شنبه 31 مرداد ماه با برگزاری مسابقات استایل نه وازا و کاتا نمایشی آغاز شد و روز جمعه با انجام مسابقات استایل فایت و کاتا کلاسیک بر روی ۲ تاتامی به پایان رسید.
      گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، تهران، مازندران، زنجان، اصفهان، آذربایجان شرقی، قم، چهارمحال و بختیاری، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان، کردستان و مرکزی ۱۵ استان حاضر در این رقابتها بودند.
      نتایج آن به شرح زیر می باشد:
      ورن 46- کیلوگرم:مقام اول: محمد حسن علیپور(خ. رضوی)، مقام دوم: آرمین طهماسبی (چهارمحال و بختیاری)، مقام سوم: آرش پرستار (کرمان) و متین نودهی (گلستان)
      ورن50- کیلوگرم:مقام اول: کیان علیزاده (خ. رضوی)، مقام دوم: مهدی عمران طلب (خ. رضوی)، مقام سوم: امیر حسین شمس (کرمان) و ابوالفضل خانه باز (گلستان)
      ورن 55- کیلوگرم: مقام اول: بهنام رستمی (مازندران)، مقام دوم: ادریس شعبانی (خ. شمالی)، مقام سوم: محمد آرین مهر(سیستان و بلوچستان) و ابوذر شمس الدینی (کرمان)
      ورن 60- کیلوگرم: مقام اول: سجاد باقری (خ.رضوی)، مقام دوم: محسن حامدی (قم)، مقام سوم: سینا اباذری (تهران) و حمیدرضا محمدی (خ.شمالی)
      ورن 66- کیلوگرم: مقام اول: محمد اکرامی( خ. شمالی)، مقام دوم: علیرضا حسینی (اصفهان)، مقام سوم: سعید محمدی قنات (کرمان) و نصیر جمالی(سمنان)
      ورن 73- کیلوگرم: مقام اول: محمد جواد مظفری(خ. رضوی)، مقام دوم:امیررضا شکفته(تهران)، مقام سوم: محمد صالح شهیدی (کرمان) و حسین رستمی زاده (کرمان)
      ورن 81- کیلوگرم: مقام اول: فرزاد غفاری (تهران)، مقام دوم: یونس مصلحی (اصفهان)، مقام سوم: سجاد یوشحی (کرمان) و عادل گل مکانی(خ. رضوی)
      وزن 81+ کیلوگرم: مقام اول: حسن روحانی (خراسان شمالی)، مقام دوم: محمد مهدی رستمیان (تهران)، مقام سوم: محمدصدرا صادقی (اصفهان) و محمد عرفان افراشته (مازندران)
      جدول توزیع مدال استایل نه وازا:
      ۱. خراسان رضوی ۴طلا، ۱نقره، ۱برنز
      ۲. خراسان شمالی ۲طلا، ۱نقره، ۱برنز
      ۳. تهران ۱طلا، ۲نقره، ۱برنز
      ۴. مازندران ۱طلا، ۱برنز
      ۵. اصفهان ۲نقره، ۱برنز
      ۶. چهارمحال و بختیاری و قم ۱نقره
      ۷. کرمان ۷برنز
      ۸. گلستان ۲برنز
      ۹. سیستان و بلوچستان و سمنان ۱ برنز
      اسامی مقام آوران استایل فایت:
      وزن 46- کیلوگرم: مقام اول: آرمین طهماسبی (چهارمحال و بختیاری)، مقام دوم: محمدمهدی فارقی (سیستان و بلوچستان)، مقام سوم: علی اکبر کامران زاده (کرمان) و مهدی مکی (کرمان)
      وزن 50- کیلوگرم: مقام اول: امین جوکار (کرمان)، مقام دوم: امیر محمد حاتمی زاده (خ. شمالی)، مقام سوم: امیر مهدی عرب (سمنان) و محمد رضا فارقی (سیستان و بلوچستان)
      وزن 55- کیلوگرم:مقام اول: بهنام رستمی (مازندران)، مقام دوم: ادریس شعبانی (خ. شمالی)، مقام سوم: کیان عزیزپور (تهران) و سید جواد کارآموز (خ.رضوی)
      وزن 60- کیلوگرم:مقام اول: امیر علی اسحاق پور (خ. شمالی)، مقام دوم: علی اصغر سلیمی (زنجان)، مقام سوم: محمد حسین سعید(کرمان) و علی کاظمی (مازندران)
      وزن 66- کیلوگرم: مقام اول: امیر حسین پور کاوه (چهارمحال و بختیاری)، مقام دوم: علی زند وکیل (کرمان)، مقام سوم: محمد پور محمد (خ.رضوی) و محمدرضا هیزجی (قم)
      وزن 73- کیلوگرم:مقام اول: امیررضا شکفته (تهران)، مقام دوم: محمد امین رحیمی(اصفهان)، مقام سوم: محمد صالح شهیدی( کرمان) و محمد مهدی جهانی (قم)
      وزن 81- کیلوگرم: مقام اول: ابوالفضل زینعلی (قم)، مقام دوم: رضا نوروزی (اصفهان)، مقام سوم: علیرضا شمسی (مرکزی) و عادل گل مکانی (خ.رضوی)
      وزن 81+ کیلوگرم: مقام اول :حسن روحانی (خراسان شمالی)، مقام دوم: محمد مهدی رستمیان (تهران)، مقام سوم: سعید کاملی (خ.رضوی) و محمد عرفان افراشته (مازندران)
      جدول رده بندی تیمی استایل فایت:
      ۱. خراسان شمالی ۲طلا، ۲نقره
      ۲. چهارمحال و بختیاری ۲طلا
      ۳. کرمان ۱طلا، ۱نقره، ۴برنز
      ۴. تهران ۱طلا، ۱نقره، ۱برنز
      ۵. مازندران و قم ۱طلا، ۲برنز
      ۶. اصفهان ۲ نقره
      ۷. سیستان و بلوچستان ۱نقره و ۱برنز
      ۸. زنجان ۱نقره
      ۹. خراسان رضوی ۴برنز
      ۱۰. مرکزی و سمنان ۱ برنز
      برترینهای کاتا نمایشی : مقام اول: استان زنجان (رضا بابایی و محمد بابایی)، مقام دوم : استان آ.شرقی (هادی چاهی و امیر عطا حسن پور)، مقام سوم: استان کرمان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,795
تعداد بازدید امروز : 26,588
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24