امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • به مناسبت گرامیداشت هفته دولت؛

   بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی کشور در سمنان آغاز به کار کرد

   بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی کشور در سمنان آغاز به کار کرد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی کشور در سال98 به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در این استان برپا شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزشو جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجتبی جانعلی شامگاه جمعه با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه توسعه ورزش همگانی، افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، یکم تا چهارم شهریور امسال بزرگترین نمایشگاه فرهنگی- ورزشی و اجتماعی کشور در بوستان شقایق شهرستان سمنان برپا شد.
   وی بیان کرد: بیش از50 غرفه در حوزه ورزش و با حضور بیش از 80رسته مهیج ورزشی و همچنین 15 غرفه فرهنگی و جوانان با مشارکت25 غرفه اداره‌های همکار در چهار بخش ورزش‌های همگانی مخصوص خانواده‌ها، ورزش‌های قهرمانی، ورزش‌های مهیج و فرهنگی و جوانان در این نمایشگاه دایر شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان هدف از برگزاری این نمایشگاه را توسعه ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و افزایش شور و نشاط اجتماعی در سمنان برشمرد و افزود: خانواده‌ها با حضور در این نمایشگاه از نزدیک با رشته‌های مختلف ورزشی آشنا شده و برای تشویق فرزندان به ورزش ترغیب می‌شوند.
   جانعلی، به اجرای ۸۰ رشته ورزشی و بخش ورزش‌های مهیج نمایشگاه اشاره و خاطر نشان‌ کرد: بخش موتورسواری با موتورهای سنگین و تریل و برگزاری مسابقه قوی‌ترین مردان از قسمت های مهیج این نمایشگاه است.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان یادآور شد: بزرگترین نمایشگاه فرهنگی- ورزشی به مناسبت هفته دولت عصر شنبه، دوم شهریور ۹۸ با حضورمعاون وزیر ورزش و جوانان ، استاندار سمنان و جمعی از مسئولین ارشد کشوری و استانی و مردم به صورت رسمی افتتاح می‌شود.
   بیش از ۲۷ درصد جمعیت ۷۰۲ هزار نفری استان سمنان را جوانان تشکیل می‌دهند و این استان بالغ بر ۴۱ ورزشکار سازمان یافته دارد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,598
تعداد بازدید امروز : 26,391
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24