امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • تعداد پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت 98 افزایش یافت

   تعداد پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت 98 افزایش یافت

   مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از افزایش تعداد پروژه ورزشی قابل افتتاح در هفته دولت 98 خبر داد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ، بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در این خصوص اظهار داشت : بمناسبت فرارسیدن هفته دولت تعداد پروژه های قابل افتتاح در این هفته افزایش یافت.
   وی گفت : تعداد پروژه های ورزشی محور قابل افتتاح در هفته دولت امسال از سه پروژه به 5 مورد رسید که علاوه بر استخر سرپوشیده بندر ترکمن ، سالن ورزشی روستایی معصوم آباد و جاده سلامت مینودشت دو پروژه ورزشی در شهرستان های رامیان و آزاد شهر نیز خواهیم داشت .
   وی گفت : پروژه استخر سرپوشیده در شهرستان بندر ترکمن که از سال 1387 شروع شده و با اعتبار سه میلیارد تومان در این هفته افتتاح خواهد شد ، سالن ورزشی روستایی در معصوم آباد شهرستان گرگان نیز با اعتبار یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان در این ایام به افتتاح وبهره برداری خواهد رسید.
   ایشان افزود: جاده سلامت در شهرستان مینودشت با اعتباری بالغ بر 150میلیون تومان انجام و افتتاح خواهد شد.
   وی به انجام دو پروژه قابل افتتاح دیگر در استان اشاره داشت و گفت:پروژه زمین چمن مصنوعی نگین شهر آزادشهر که از سال 1397 شروع شده با اعتبار استانی دویست میلیون تومان و همچنین روشنایی جاده سلامت در شهرستان رامیان که با اعتبار استانی 450میلیون تومان نیز در این هفته به افتتاح خواهد رسید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,990
تعداد بازدید امروز : 26,783
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24