امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • به مناسبت گرامیداشت هفته دولت؛

   معاون وزیر ورزش و جوانان بزرگترین نمایشگاه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی کشور را در سمنان افتتاح کرد

   معاون وزیر ورزش و جوانان بزرگترین نمایشگاه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی کشور را در سمنان افتتاح کرد

   بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی کشور با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد و تا چهارم شهریور ۹۸ در بوستان شقایق سمنان برپا است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی و اجتماعی کشور در سمنان، همزمان با اولین روز هفته دولت در شامگاه شنبه با حضور تقی‌زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ، خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان ، ایرج رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش و جوانان ، جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ، نمایندگان مردم در شهرستانهای استان و جمعی از مدیران ارشد کشوری و استانی و مردم در بوستان شقایق افتتاح شد.
   مجتبی جانعلی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه توسعه ورزش همگانی، افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، یکم تا چهارم شهریور امسال بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی کشور در بوستان شقایق شهرستان سمنان برپا شد.
   وی بیان کرد: بیش از50 غرفه در حوزه ورزش و با حضور بیش از 80رسته مهیج ورزشی و همچنین 15 غرفه فرهنگی و جوانان با مشارکت25 غرفه اداره‌های همکار در چهار بخش ورزش‌های همگانی مخصوص خانواده‌ها، ورزش‌های قهرمانی، ورزش‌های مهیج و فرهنگی و جوانان در این نمایشگاه دایر شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان هدف از برگزاری این نمایشگاه را توسعه ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و افزایش شور و نشاط اجتماعی در سمنان برشمرد و افزود: خانواده‌ها با حضور در این نمایشگاه از نزدیک با رشته‌های مختلف ورزشی آشنا شده و برای تشویق فرزندان به ورزش ترغیب می‌شوند.
   جانعلی، به اجرای ۸۰ رشته ورزشی و بخش ورزش‌های مهیج نمایشگاه اشاره و خاطر نشان‌ کرد: بخش موتورسواری با موتورهای سنگین و تریل و برگزاری مسابقه قوی‌ترین مردان از قسمت های مهیج این نمایشگاه است.
   گفتنی است بیش از 10هزار نفر از مردم و ورزشکاران از این نمایشگاه فرهنگی ، ورزشی بازدید کردند.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,905
تعداد بازدید امروز : 26,698
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24