امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • رییس فدراسیون اسکیت : استانها مشارکت 94 درصدی در دومین دوره المپیاد ورزشی اسکیت داشتند

   رییس فدراسیون اسکیت : استانها مشارکت 94 درصدی در دومین دوره المپیاد ورزشی اسکیت داشتند

   رییس فدراسیون اسکیت گفت: مشارکت 94 درصدی استان ها در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکیت، نشان‌دهنده اهمیت طرح ملی ورزش کشور بوده است.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ،بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت ، پس از تحلیل و بررسی فرآیند برگزاری دومین المپیاد استعداد های برتر ورزش اسکیت که در دو بخش دختران و پسران به میزبانی استان های آذربایجان غربی، تهران و مازندران با حضور ٣٠ استان برگزار شد ، اظهار کرد: مشارکت ٩٤ درصدی استان ها در این دوره از رقابتها نشان‌دهنده اهمیت پروژه ملی ورزش کشور در سطح جامعه اسکیت بود و نوید روزهای پر از موفقیت برای توسعه قهرمانی این رشته ورزشی را می دهد.
   رییس فدراسیون اظهار داشت : به خاطر چند رشته ای بودن اسکیت با همکاری و حمایت وزارت ورزش و جوانان ،امسال اسکیت علاوه بر اسکیت سرعت ،رشته فری استایل را نیز به این دوره از رقابتها اضافه نمود.
   محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت ،سهیم بودن ٥٠ درصد از استانها در بخش مدال آوری و حضور١٥ استان در بعد قهرمانی و مدال آوری را یک موفقیت حداکثری با توجه به فرایند تعریف شده فدراسیون دانست و گفت : ٣٠ استان برای کسب مدال آوری با همدیگر به رقابت پرداختند که در خاتمه ١٥ استان موفق به کسب مدالهای برتر قهرمانی شدند که این آمار نشان دهنده این است که مربیان توانستند آموزشهای پایه را به خوبی انجام دهند و تاثیرات فرایند آموزش را به واقع مشاهده کردیم.
   فدراسیون اسکیت پس از دسته بندی مستعدین اسامی آنها را استخراج نموده و برای تقویت ارتقای سطح آموزش آنها برنامه‌ریزی و در طی دوره های مختلف ورزشکاران را به کمپ های استعدادیابی فرا خواهد خواند.
   رییس فدراسیون اسکیت در خاتمه از حمایتهای همه جانبه وزارت ورزش و جوانان در اجرای دومین مرحله المپیاد که نقطه عطفی در توسعه ورزش قهرمانی است ، روسای هیات اسکیت استانها بجهت میزبانی ، روسای استانهایی که تیم های خود را جهت شرکت در این مسابقات اعزام نمودند و تمامی اشخاصی که بنحوی در روند برگزاری این مسابقات تلاش کردند تقدیر و تشکر نمود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,598
تعداد بازدید امروز : 26,391
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24