امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • در نشست وزیر ورزش و جوانان با اعضای هیئت رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان مطرح شد

   تندگویان: هفت هزار درخواست ثبت تشکل داریم

   تندگویان: هفت هزار درخواست ثبت تشکل داریم

   معاون امور جوانان گفت: حدود هفت هزار درخواست ثبت تشکل از سوی جوانان داریم که این نشان می دهد جوانان امیدوار شده اند و استقبال خوبی از این حوزه کرده اند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان در نشست وزیر ورزش و جوانان با اعضای هیئت رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان که عصر امروز برگزار شد گفت: در حالی که تعداد سمن های جوانان در اول دولت تدبیر و امید کمتر از 100 بود الان به حدود 2600 سمن رسیده و حدود هفت هزار درخواست ثبت تشکل از سوی جوانان داریم که این نشان می دهد، امید بین جوانان وجود دارد و جوانان امیدوار شده اند و استقبال خوبی از این حوزه کرده اند.
   معاون امور جوانان همچنین با اشاره به اختصاص روزهای سه‌شنبه هر هفته به امور جوانان در ادارات کل ورزش و جوانان کشور گفت: خبرها و گزارش های این موضوع را دریافت می کنم و مجامع استانی سمن ها نیز باید گزارش آن را به صورت مرتب برای ما ارسال کنند.
   همچنین در این جلسه اعضای هیئت رئیسه مجمع ملی جوانان به بیان نظرات، دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.
   افزایش سرعت در پیگیری کارها در دو سال اخیر، برندسازی سمن ها، برگزاری برنامه های جوانان بدون حاشیه، نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به استان های محروم، واگذاری اجرای برنامه های هیئت های ورزشی به سمن ها و بیمه فعالان سازمان های مردم نهاد جوانان از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه به آنها اشاره شد.
   در پایان این نشست احکام هیات رییسه مجمع ملی سمنهای جوانان کشور از سوی وزیر ورزش و جوانان به اعضا اهدا شد.
   در این نشست محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان، جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس و استان ها، سجاد سالک مدیرکل دفتر مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان، امید محدث مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان، امیرحسین آل اسحاق مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان و اعظم کریمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,804
تعداد بازدید امروز : 25,597
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24