امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در جمع ملی پوشان وزنه برداری ایران:

   با وجود محدودیت منابع ، رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت می کنیم

   با وجود محدودیت منابع ، رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت می کنیم

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد با وجود محدودیت های منابع ، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ، رشته های المپیکی را بصورت کامل حمایت کرده است .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر سلطانی فر در جمع ملی پوشان وزنه برداری، با تقدیر از مسئولین فدراسیون و وزنه برداران که برای حضور پرقدرت در رقابت‌های جهانی آماده می شوند ، اظهار داشت : یکی از رشته های مورد نظر مردم که برای موفقیت آن مطالبه دارند ، وزنه برداری است که گذشته پرافتخار هم دارد از مرحوم جعفر سلماسی و مرحوم نامجو تا محمودنصیری و وزنه برداران نسل جدید که موفقیت های آنها از سال 2000 میلادی آغاز شد .

   دکتر سلطانی فر در ادامه تصریح کرد : وزنه برداری در المپیک 2020 هرچند با محدودیت سهمیه مواجه است اما باور داریم هر دو سهمیه کامل را می توانند کسب کنند و با درخشش در آن رویداد ، مدال های خوشرنگی به ارمغان آورند .


   وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ، المپیک ،آوردگاه بزرگی است که نخبگان رقابت می کنند ،مدال آوردن در این رویداد عظیم را کار سخت و طاقت فرسا دانست و ابراز امیدواری کرد که وزنه برداران کشورمان بتوانند با دست پر بازگردند .

   دکتر سلطانی فر رقابت های جهانی وزنه برداری را هم مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :امیدوارم در رقابت های جهانی هم وزنه برداری ضمن کسب مدال موجب شادی ملت ایران را فراهم کرده و گام بلندی برای حضور پرقدرت در بازی های المپیک بردارند .

   وزیر ورزش جوانان به تحریم های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و گفت :مردم هم بدلیل تحمل شرایط اقتصادی که در اثر تحریم ها بوجود آمده ، با موفقیت های ورزش شاد می شوند که امیدوارم وزنه برداری همچنان برای شادی و نشاط مردم ، پرقدرت ظاهر شود .

   دکتر سلطانی فر در پایان اظهار داشت : با وجود همه محدودیت ها تا آنجا که می توانستیم نگذاشتیم رشته های المپیکی کمبود داشته باشند
   و مطمئنم وزنه برداران هم قدر این حمایت ها را می دانند و برای شادی دل مردم تلاش می کنند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,804
تعداد بازدید امروز : 25,597
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24