امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

   قضاوت داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشور

   قضاوت داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشور

   آشتیانی دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داوران فوتبال و فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشوری خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،آشتیانی دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داوران فوتبال و فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشوری خبر داد.
   عبدالحسین آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های مختلف کشوری قضاوت می کنند.
   آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال استان از قضاوت داور ملی فوتسال استان در لیگ برتر باشگاههای کشور خبر و افزود:مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان در هفته 12 لیگ برتر فوتسال کشور بازی تیم های سوهان محمد سیما قم و آذرخش بندرعباس را قضاوت می کند. این بازی روز جمعه 22شهریورماه از ساعت 18 در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار می شود و مهدی صفایی بعنوان داور دوم بهمراه مجید اکبری از تهران بعنوان داور ،فرزین صالح از کرج بعنوان داور سوم و علی حاتمی از مرکزی بعنوان وقت نگهدار این بازی را قضاوت می کنند. جواد فهیمی از تهران ناظر داوری این دیدار است .
   دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد در ادامه از قضاوت داور ملی فوتبال استان در لیگ دسته یکم کشور خبر و افزود:دیدار حساس تیم های ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه را روح الله شریفی قضاوت می کند.
   آشتیانی اظهار داشت :این بازی روز یک شنبه 24شهریورماه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود و روح الله شریفی بعنوان داور ، مرتضی هوشیار و ناصر رحیمی بعنوان کمک داور و وحید زمانی بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند .
   این مقام مسئول در هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت و اعتماد کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور به داوران استان ،از انتخاب محمد راهی کمک داور ملی لیگ برتر فوتبال کشور بعنوان داور چهارم دیدار حساس تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور سازی تبریز در شهر اصفهان و ورزشگاه فولاد شهر خبر و تصریح کرد :این بازی روز یکشنبه 24شهریورماه برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،کوپال ناظمی از تهران بعنوان داور ،سعید علی نژاد یان و تورج عیوض محمدی بعنوان کمک داوران ،علی بای و سعادت وفا پیشه بعنوان دو کمک داور اضافی این بازی را قضاوت می کنند،ضمن اینکه حسین خانبان بعنوان ناظر داوری این بازی حساس انتخاب شده است.
   عبدالحسین آشتیانی از انتخاب صفدر احمدی بعنوان ناظر داوری دیدار حساس و دربی دو تیم فارس در لیگ دسته یکم کشور خبر داد و اظهار داشت :دربی حساس تیم های قشقایی و فجر سپاسی شیراز روز یکشنبه 24شهریورماه در استادیوم حافظیه برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،مهدی مرجان زاده بعنوان داور ،جعفر مهاجر و داریوش صابر مطلق بعنوان دو کمک داور و عباس مهدی زاده بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند و صفدر احمدی بعنوان ناظر داوری این بازی حساس را نظارت می کند.
   دبیر هیات فوتبال استان در پایان برای تمام داوران و ناظرین فوتبال و فوتسال استان در این بازیها آرزوی موفقیت کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,631
تعداد بازدید امروز : 25,424
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24