امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

   مربی و بازیکن فوتسال ناشنوایان استان به تیم ملی دعوت شدند

   مربی و بازیکن فوتسال ناشنوایان استان به تیم ملی دعوت شدند

   حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت مربی و بازیکن تیم فوتسال ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت مربی و بازیکن تیم فوتسال ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد.
   آرمـــان حاتــمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر گفت :طبق نامه دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان کشور ،مربی و بازیکن تیم فوتسال استان به اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور دعوت شدند.
   حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان افزود:هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشور از روز جمعه 22شهریورماه در استان مازنداران و شهر بابلسر برگزار می شود.
   مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت سردار پاریاد بعنوان مربی و سید اسماعیل دژه بعنوان بازیکن در این اردو خبرو اظهار داشت : این اردو به منظور شرکت تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور در نهمین دوره بازیهای آسیایی ناشنوایان و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان جهان برپا می شود.
   حاتمی تصریح کرد :رقابت های فوتسال ناشنوایان آسیا در کشور هنگ کنگ و مسابقات فوتسال قهرمانی جهان در کشور سوئیس برگزار می شود.
   مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور از 22 الی 28شهریورماه به میزبانی استان مازندران و شهر بابلسر در اردوگاه شهید عظیمی برگزار می شود.
   آمادگی
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,019,905
تعداد بازدید امروز : 26,698
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24