امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • ​درخشش رکابزنان مس کرمان در هندوستان

   ​درخشش رکابزنان مس کرمان در هندوستان

   رکابزنان تیم صنعت مس کرمان در رقابت های کاپ آسیایی هندوستان با چهار مدال نقره و برنز و کسب یک عنوان چهارمی خوش درخشیدند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و بنا به اعلام روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، رقابت های کاپ آسیایی هندوستان با حضور ١٧ تیم از کشورهای جهان در بخش های آقایان و بانوان از ١٧ شهریور جاری به مدت سه روز به میزبانی هندوستان در دهلی نو برگزار شد.

   در روز دوم این مسابقات، سینا کریمیان از باشگاه صنعت مس کرمان مدال نقره یک کیلومتر را از آن خود کرد و امیر حسین دهقانی و معین سعید از باشگاه صنعت مس کرمان نیز در رشته المپیک اسپرینت به نشان برنز رقابت ها دست یافتند.
   تیم باشگاه صنعت مس در رشته ٤ تیمی هم متشکل از حسین اسلامی، حسین بهرامی نژاد، فرزاد روح الهی و احمد نصر آبادی به مقام چهارمی بسنده کرد.
   در رده بندی تیم مس کرمان در برابر تیم ملی امارات قرار گرفت و چهارم شد، تیم های مالزی و هند نیز اول و دوم شدند.
   در روز سوم این رقابت ها نیز رکابزنان مس کرمان دو نشان برنز دیگر کسب کردند.
   بر این اساس، علی لبیب در رشته ٣٠٠٠ به نشان برنز و حامد جنت در رقابتی فشرده در رشته پوینترس توانست یک نشان برنز دیگر بدست آورد.
   در این رشته (پوینترس) یوسف میرزا، نماینده کشور امارات که قهرمانی آسیا و حضور در تور فرانسه را در کارنامه خود داشت، نتوانست جایگاهی داشته باشد.
   در این رقابت ها حسین بهرامی نژاد نیز جایگاه هشتم را از آن خود کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,756
تعداد بازدید امروز : 25,549
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24