امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • پژمانفر : تکمیل ورزشگاه ثامن مشهد با سرعت بالایی پیش رفته است

   پژمانفر : تکمیل ورزشگاه ثامن مشهد با سرعت بالایی پیش رفته است

   رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: تکمیل ورزشگاه ثامن با سرعت بالایی پیش رفته است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نصرالله پژمانفر در حاشیه بازدید از ورزشگاه ثامن الائمه مشهد اظهار کرد: مجموعه ورزشی ثامن الائمه یک ظرفیت بسیار بالا در شرق کشور است که بخش هایی از آن راه اندازی شده و قسمت هایی نیز به دلیل کمبود اعتبارات راکد مانده است.
   وی افزود: با توجه به پیش بینی اعتبارات 0/27 درصد مالیات ارزش بر افزوده در قانون، اتفاقات بسیار خوبی در ورزش کشور رخ داد و باعث شد اعتبارات به سمت تکمیل پروژه های نیمه تمام در کل کشور هدایت شود.
   رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی ادامه داد: نتیجه این اقدام موثر را می‌توانیم به خوبی در کشور مشاهده کنیم، همچنین در بازدید از این ورزشگاه نیز اقدامات صورت گرفته در زمین چمن و برنامه ریزی ها برای سایر بخش ها بسیار خوب و راضی کننده بوده است.
   پژمانفر بیان کرد: کار ها بسیار خوب و پر شتاب در ورزشگاه ثامن مشهد در حال انجام است و امیدوارم با نظارت کیفی خوب بتوانیم خدمات مناسبی را ارائه دهیم.
   وی اضافه کرد: ما نیز در مجلس راه اندازی پر شتاب و کامل این مجموعه را پیگیری خواهیم کرد تا پیست های اسب دوانی، دوچرخه سواری، اتومبیل رانی و سالن 6 هزار نفری نیز آماده شوند.
   نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شواری اسلامی تصریح کرد: این پیست ها و سالن ها می‌تواند در کنار هم مجموعه کاملی را در استان شکل دهد تا علاوه بر میزبانی مسابقات داخلی، میزبانی های بین المللی را نیز در استان داشته باشیم.
   پژمانفر افزود: خراسان رضوی ظرفیت های بسیار بالایی در حوزه های مختلف از جمله ورزش دارد که اگر این ظرفیت را از دل ایران بیرون بکشیم، قطعا کشور با مشکل مواجه می‌شود، با میزبانی های داخلی و خارجی در مشهد، حوزه ورزش مکمل سایر ظرفیت های این شهر خواهد شد.
   وی در خصوص فوتبال استان نیز گفت: در حوزه فوتبال نگرانی هایی وجود داشت و اینکه تیم مطرحی در لیگ برتر نداشتیم، خوشبختانه حضور و درخشش تیم شهر خودرو، شور و نشاط خوبی در شهر ایجاد کرد.
   پژمانفر ضمن تشکر از زحمات فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حوزه فوتبال، بیان کرد: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و پای کار بودن شهرداری و بخش خصوصی این تیم توانست به آسیا نیز راه پیدا کند، ما جوانان بسیار خوبی در استان داریم که می‌توانیم آنها را به کشور معرفی کنیم و در کنار این ظرفیت ها، مدارس فوتبال و باشگاه ها نیز فضاهای ورزشی را فعال تر کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,573
تعداد بازدید امروز : 25,366
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24