امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • نشست هماهنگی کمیته ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس :

   همایش بزرگ ورزش صبحگاهی مشترک با حضور نیروهای مسلح برگزار می شود

    همایش بزرگ ورزش صبحگاهی مشترک با حضور نیروهای مسلح برگزار می شود

   اولین جلسه هماهنگی و هم اندیشی اعضاء کمیته ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بر اساس دستور العمل ابلاغی به منظور برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی امروز (19 شهریور) در دفتر معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

   به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان جلال عزیزی معاونت توسعه امور ورزش در این نشست که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو سخن می گفت به ضرورت پاسداشت و گرامیداشت یادو خاطره شهیدان دفاع مقدس اشاره داشت و گفت: ازخودگذشتگی و جانفشانی های رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و شهداء و سربازارن رشید اسلام برای دفاع از دین و وطن می تواند سبب ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت برای جوان و خدا را شاکریم که اکنون ایرانی سربلند، باوقار و دارای امنیت و ملتی وفادار به انقلاب داریم.
   عزیزی افزود: در این ایام کلیه رویدادهای ورزشی با یاد و خاطره شهداء دفاع مقدس برگزار خواهد شد و با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در روز 4 مهرماه ضمن گلباران مزار شهداء، دیداری نیز با خانواده شهداء ورزشکاران و امام جمعه معزز خواهیم داشت.
   معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استلان کرمانشاه در ادامه به تشریح و تبیین دیگر برنامه های هفته های دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: همایش مشترک ورزش صبحگاهی نیروهای مسلح در تمامی اماکن ورزشی سطح استان برگزار خواهد شد.
   عزیزی برگزاری رقابت های ورزشی بین پرسنل ادارات، همایش های مشترک، سخنرانی های رزمندگان برای جوانان، کوهپیمایی عمومی و دیدارهای صمیمی با خانواده شهداء را از دیگر برنامه ذکر کرد و در سخنانی از اهتمام جدی همه اعضاء برای پاسداشت مقام و یاد شهداء تشکر و قدردانی نمود.
   در این نشست پس از اظهار نظر نمایندگان آموزش و پرورش، هلال احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه جامع علمی کاربردی و سایر اعضاء مقرر شد برنامه های پیشنهادی نیز در سطح دستگاه های اجرایی پیش بینی و پس از بررسی همکاری بین دستگاهی برای اجرا انجام شود.
   شایان ذکر است این جلسه در راستای اجرای دستور العمل سی و نهمین ستاد بزرگداشت ستاد هفته دفاع مقدس امروز ( 19 شهریورماه) در دفتر معاونت توسعه امور ورزش برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,018,631
تعداد بازدید امروز : 25,424
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24