امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • صعود نیشابور به دور دوم رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر کشور

   صعود نیشابور به دور دوم رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر کشور

   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور گفت: طی دو روز از رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر کشور صعود نیشابور به دور بعد قطعی شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، محسن کاوه آهنگر با اشاره به شروع دومین دوره رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر کشور در نیشابور، گفت: از 12 استان کشور میزبان حدود 200 بسکتبالیست دختر در نیشابور هستیم که پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی مسابقات روز اول و دوم برگزار شد.
   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور تصریح کرد: تیم‌های فارس و اصفهان با برتری مقابل تیم‌های آذربایجان شرقی و کرمان توانسته‌اند مقدمات صعود به دور بعد را فراهم کنند.
   وی افزود: همچنین تیم‌های اصفهان و تهران توانستند به ترتیب از سد تیم‌های گیلان و قزوین عبور کنند، همچنین تیم نیشابور طی دو بازی خود توانست تیم‌های هرمزگان و البرز را شکست دهد و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کند.
   رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور ضمن دعوت از بانوان برای حضور و تماشای این رقابت‌ها، خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها تا روز جمعه در سالن شهید عابد نیشابور ادامه دارد و برترین‌ها به اردوی تیم ملی راه می‌یابند.
   کاوه آهنگر بیان کرد: گروه الف شامل تیم‌های فارس، آذربایجان شرقی و خوزستان، گروه ب شامل تیم‌های اصفهان، کرمان و گیلان‌، گروه ج شامل تیم‌های تهران‌، همدان و قزوین و گروه آخر شامل تیم‌های نیشابور، هرمزگان و البرز است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,728,842
تعداد بازدید امروز : 8,933
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28