امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • اعزام برترین های جام خوشه چین به مسابقات کشوری

   اعزام برترین های جام خوشه چین به مسابقات کشوری

   رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی گفت: با برگزاری سه مرحله از مسابقات ورزشی جام خوشه چین ویژه روستاییان در خراسان رضوی، نفرات برتر به رقابت های کشور اعزام خواهند شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد رضا خوش باطن در این خصوص اظهار کرد: مسابقات ورزشی جام خوشه چین ویژه نوجوانان و جوانان روستایی طی سه مرحله در خراسان رضوی برگزار شد.
   وی افزود: این مسابقات در رشته های هفت سنگ، چوبکشی، دوومیدانی، طناب کشی، فوتبال و والیبال و در دوبخش آقایان و بانوان برپا شد.
   رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی بیان کرد: مرحله مقدماتی این مسابقات در دهه فجر سال گذشته با حضور 700 ورزشکار دختر و پسر و در 70 بخش خراسان رضوی صورت گرفت.
   خوش باطن ادامه داد: نفرات برتر مرحله مقدماتی در نوروز سال جاری در قالب مسابقات منطقه ای استان با یکدیگر رقابت کردند تا ورزشکاران منتخب برای مرحله سوم مشخص شوند.
   وی اضافه کرد: مرحله سوم و نهایی جام خوشه چین استان نیز در اردیبهشت ماه و خرداد ماه 98 برگزار و نفرات برتر برای اعزام به مسابقات کشوری معرفی شدند.
   گفتنی است؛ با اعلام زمان مسابقات کشوری جام خوشه چین، نفرات برتر استان به این رقابت ها اعزام خواهند شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,728,645
تعداد بازدید امروز : 8,736
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28