امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس رقم خورد

   معرفی برترین های مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح بادی در رشته تپانچه

   معرفی برترین های مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح بادی در رشته تپانچه

   با برگزاری مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح های بادی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس نفرات برتر رشته تپانچه معرفی و شناخته شدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در ادامه این مسابقات امروز 29 شهریورماه در رشته تپانچه بادی آقایان و بانوان پیگیری شد که در رده سنی جوانان و نوجوانان تپانچه بادی بانوان، هلیا همامی از تهران، مهسا نیک نفس و مبینا شفیعی نیکو هر دو از اصفهان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
   در رده سنی بزرگسالان نیز، درسا عرب شاهی از تهران، گلنوش سبقت الهی از اصفهان و مریم خوانساری از تهران به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
   در تپانچه بادی آقایان رده سنی جوانان و نوجوانان، شایان تمدن از خوزستان، محمد حسین نجیمی از اصفهان و عرفان صلواتی از تهران مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
   در همین رشته و رده سنی بزرگسالان نیز، جواد فروغی از ایلام، محمد رسول عفتی از کرمانشاه و امیر جوهری خو از تهران به ترتیب در مکان های اول تا سوم ایستادند.
   گفتنی است، مراسم اهدای جوایز نقدی، مدال و حکم ورزشکاران با حضور رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون احمد نجفی سرمربی تیم تپانچه و محسن نصر اصفهانی و سکینه خدابنده لو مربیان این رشته برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,726,806
تعداد بازدید امروز : 6,897
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28