امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • اخبار فدراسیون شنا

   آغاز اردوی تیم ملی واترپلو/هیات های شنا صاحب استخر می شوند

   آغاز اردوی تیم ملی واترپلو/هیات های شنا صاحب استخر می شوند

   اردوی تیم ملی واترپلو با 22 بازیکن از امروز آغاز می شود

   دومین اردوی متمرکز تیم ملی واترپلو بزرگسالان کشور از امروز شنبه با شرکت 22 بازیکن دعوت شده آغاز می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، تیم ملی واترپلو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در امارات (آبان ماه) آماده می کند ، دومین اردوی متمرکز خود را از امروز شنبه با حضور 22 بازیکن در استخر بین المللی 9 دی آغاز می کند.

   اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی واترپلو به این شرح است : علیرضا شهیدی پور 2- سجاد عبدی 3- محمد بحیرایی 4- سعید چهاب دار 5- فرشید شاکری 6- میثم جعفری 7- سید محمد سعید میر مهدی 8- علی پیروز خواه 9- امیر حسین خانی 10- محسن جلیلی 11- منصور پاکزاد 12- علیرضا هرمزی 13- امیر حسین برایی 14- آرامه آقازاریان 15- امیردهداری 16- محمد حسین محمدی 17- علیرضا سلطانی 18- نیما خوشبخت 19- اردلان اسکندری 20- مهدی دایی تقی 21- سهیل خادم پیر 22- امیر لطف پور

   تمرینات تیم ملی واترپلو زیر نظر رومان پلاچیک سرمربی اسلواک تیم ملی و کامبیز رخشانی مهر مربی این تیم پیگیری خواهد شد.

   قرار است این تیم جهت برپایی یک اردوی تدارکاتی و چند دیدار دوستانه اواخر ماه جاری عازم کشور اسلواکی شود


   سرپرست فدراسیون شنا خبر داد :

   بزودی استخرهای استانها در اختیار هیئت های شنا قرار می گیرد

   سرپرست فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو با اشاره به کمبود امکانات هیات ها به عنوان بازوهای اجرایی فدراسیون در استانها ، از واگذاری استخرهای شهرستانها به هیات های شنای استانها خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، برانوش نیک بین در حاشیه مجمع انتخاب رئیس هیئت شنای استان خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: بر اساس رایزنی های صورت گرفته و موافقت وزیر ورزش و جوانان بزودی با دستور شخص وزیر کلیه استخرهای شنا در استانها در اختیار هیات های شنا قرار می گیرد.
   وی گفت: این اقدام در راستای قهرمان پروری و کشف استعدادهای رشته شنا به عنوان یکی از رشته های پر مدال المپیک صورت می گیرد.
   وی افزود: برای تقویت شنای استانها این آمادگی را داریم دو مربی خارجی فدراسیون را برای دوره های آموزش شنا و واترپلو و نظارت بر کار مربیان به استانها اعزام کنیم .
   سرپرست فدراسیون شنا با اشاره به احداث پنج استخر سه گانه در استانهای کشور گفت: یکی از اهداف اصلی فدراسیون ساخت استخرهای سه گانه در هر یک از مراکز استانهاست که این امر با حمایت مسئولان استانی میسر می شود .
   وی همچنین از برپایی اردوی تیم ملی جوانان و شرکت در تورنمنت مجارستان برای حضور قدرتمند در مسابقات واترپلو ی قهرمانی آسیا که در امارات برگزار می شود خبر داد.
   علی روشن مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز با اشاره به ساخت 3 استخر سرپوشیده در استان گفت: این استان آمادگی دارد برای ارتقای سطح آموزش شنا نسبت به برگزاری کلاسهای آموزشی اقدام کند و همچنین برای ساخت استخرهای تخصصی تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی، همچنین با اشاره به تلاش این استان برای ایجاد امکانات مناسب برای جذب جوانان به ورزش ، با واگذاری استخر تحت پوشش شهر بجنبورد به هیات شنای خراسان شمالی موافقت کرد و آمادگی خود را با در اختیار قرار دادن سایر امکانات استانی به هیات شنای این استان با حداقل شرایط مالی اعلام کرد.

   از فردا به میزبانی کرمانشاه؛

   مسابقات واترپلوی نونهالان قهرمانی کشور از فردا در کرمانشاه آغاز می شود

   مسابقات واترپلوی نونهالان قهرمانی کشور از فردا 25 تیر ماه به میزبانی استان کرمانشاه آغاز می شود.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، مسابقات واترپلو نونهالان کشور در گروه سنی 12-11 سال (متولدین 1379-1380) از تاریخ 25 لغایت 28 تیر ماه جاری به میزبانی استخر 22 بهمن کرمانشاه برگزار خواهد شد.
   این مسابقات بر اساس قوانین بین المللی واترپلو (فینا) و طی مراحل مقدماتی ، نیمه نهایی و نهایی برگزار می شود.
   گفتنی است تاکنون تیم های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، گیلان، اصفهان، فارس، تهران و کرمانشاه برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.
   شایان ذکر است بر اساس اعلام فدراسیون شنا مربیانی که در کلاس بازآموزی مربیان واترپلو شرکت کرده اند مجوز حضور بر روی نیمکت تیم های شرکت کننده در این مسابقات را خواهند داشت .

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,815
تعداد بازدید امروز : 15,476
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30