امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • همزمان با تشییع پیکر جعفر کاشانی

   معاون وزیر ورزش، پیام تسلیت مسعود سلطانی فر را قرائت کرد

    معاون وزیر ورزش، پیام تسلیت مسعود سلطانی فر را قرائت کرد

   همزمان با تشییع پیکر جعفر کاشانی ,معاون وزیر ورزش، پیام تسلیت مسعود سلطانی فر را قرائت کرد .
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دهم مهرماه، زنده یاد جعفرکاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفته و مراسم تشییع پیکر وی امروز از محل باشگاه شاهین و ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

   براساس این گزارش،در این مراسم که جمع کثیری از مردم ورزش دوست و ورزشکاران و رییس کمیته ملی المپیک حضور داشتند، پیام تسلیت وزیر ورزش وجوانان توسط جمشید تقی زاده معاون حقوقی و امور مجلس واستان‌های وزارت به خانواده و بازماندگان قرائت شد .
   در این مراسم ،تقی‌زاده با اشاره به سوابق درخشان ورزشی و اجتماعی کاشانی وی را فوتبالیستی ارزشمند خطاب کرد و گفت :مرحوم کاشانی در دوران طلایی و پرافتخار حضورشان در تیم‌های شاهین و پرسپولیس وهمچنین تیم ملی، منشأ خدمات فراوانی به این تیم‌ها بودند که کسب دو مدال قهرمانی جام ملت‌های آسیا افتخار بسیار بزرگی در تاریخ فوتبال کشورمان به همت این مرحوم بود.

   تقی‌زاده حضور متعهدانه کاشانی در عرصه سیاست وجامعه را از ویژگی‌های بارز آن مرحوم عنوان کرد و افزود:
   مرحوم کاشانی علاوه بر عرصه ورزش، در عالم سیاست نیز دیپلماتی ورزیده و کاربلد بود که از تجارب خود در آن عرصه برای خدمت در ورزش کشور استفاده های فراوان کرد.

   وی در جمع هواداران پرشور فوتبالی افزود: مدیریت توانمند ومردمی و توجه به اصول اخلاق حرفه‌ای و بهره‌مندی از دانش روز، ازجمله ویژگی‌های چشمگیر مرحوم کاشانی بود که از آن برای بهبود وضعیت فوتبال کشورمان و تیم پرسپولیس استفاده های فراوان کرد

   بازی در تیم‌های شاهین، پیکان، پرسپولیس وتیم ملی، دو قهرمانی در جام ملت‌ها، کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی، بازی در المپیک، قهرمانی جام عمران منطقه‌ای، جام بین‌المللی دوستی، جام تخت‌جمشید وجام کوروش ازجمله افتخاراتی است که در کارنامه کاشانی ثبت شده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,727,868
تعداد بازدید امروز : 7,959
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28